Onko puti-nistit milestänne debiilejä, imbesilleja vai idiootteja? Milestäni ei mikään edellä mainituista. Puti-nistithan ovat aivokuolleita, koska eivät kykene itsenäiseen ajatteluun vaan pelkästään toistavat saamaansa propagandaa.
Puti-nistien älykkyys
Anonyymi-ap
5244
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Höpsis! Missä asiassa Aloittaja on itsenäinen ajattelija, joka ei toista median fraaseja? Tiedätkö? Voimme jokainen ajatella itse, filosofian lukeminen auttaa itsenäiseen ajatteluun. Esimerkiksi, mikä on Ukrainan oikeudenmukainen ratkaisu sodan päättämiseksi? En ole huomannut, että siitä olisi tietoa. Suomessa sitä hoetaan, mutta onko tietoa? Ehkäpä selviää, kun Zelenskyi selittää sen Bidenille. Sota on tuhonnut maata rankasti.
Venäjänmieliset ovat varkaita. Yksiselitteisesti.
Ei kaikki persut varasta .
Putin on naZi.
Ei kaikki varmaankaan, mutta tänään luin aloituksen, joka on joko varastettu, tai US-plogisti on laskeutunut suomi24 maailman menoa- palstalle nimettömänä.