Kuinka yleinen kyseinen fetissi on?
Minulla on yksi kaveri, joka sanoo, ettei halua seksiä tai häneen edes koskettavan, mutta kehonkieli puhuu jotain aivan muuta.
Muutaman kerran olen hänen "luvalla' runkannut häntä ja myöhemmin asia tullut myös julki. Hän on siis enemmän tai vähemmän ollut tiedottomassa tilassa. Varsinaisesti hän ei ole tuota kieltänyt ja välillä hän puhuu niinkuin haluaisi jotain, mutta ei aio suorilta antaa. Epäilen että hänellä on fantasia tulla raiskatuksi, mutta miten tuonkin ottaisi puheeksi tai toteuttaisi, kun aina on mahdollista että tulkitsen asian myös väärin.
Raiskausfetissi
7
550
Vastaukset
- Anonyymi
🤣🤣🤣
- Anonyymi
Ettet nyt vain itse haaveile raiskaamisesta? Vai etsitkö vain mahdollisimman epäsovinnaista tarinaa tänne?
- Anonyymi
Miesten keskenkö? Olen muutaman kerran koko elämäni aikana kokeillut miestenvälistä, mutta en ole saanut niistä kerroista minkäänlaista hyvää oloa. Kiihottaa aina vaan sellainen lievästi pakolla saaminen, ja leikkikaluksi joutuminen. Raiskaus sanana on huono, mutta jokin siinä kiihottaa kovasti, jos joutuisi pakotetuksi miesten väliseen.
- Anonyymi
Ittellä muutama kokemus miesten välisestä.
Vuosi sitten tapasin levarilla siistin miehen joka autossani nai suulla kyrpääni himokkaasti, vaihdoimme yhteys tiedot lähtiessä ajelee pois. Muutaman päivän päästä mies soitti pyysi tulisin hänen luokseen kahville. Suostuin lähdin ajelee navikointi päällä hän soitti ja laittoi useamman viestin missä kohtaa tulossa olen.
Saavuin upee talo ja siisti katsoin makkariin sänkyn päädyissä keltaiset liinat joita käytetään kurman sitomiseen. Luulin juodaan kahvit mies kylpytakki päällä, alkoi heti riisuu vaatteitani henkitti kiihottuneena jopa pelotti. Ohjasi sänkyyn sanoi haluaa sitoa mut kuulema tykkää yli kaiken, annoin sitoa jopa kiihotti. Säikähdin kun kiristi liinoja hän muuttui akreksiiviseksi silmät lasiset, sanoi raiskaan sut kunnolla. Otti kaapista yli 20cm teko kyrvän sylki aukooni pari kertaa, tunsin paksun teko terskan aukollani hän runttasi kerralla sen sisääni. Huusin kivusta kun kaveri työnsi kyrpänsä suuhuni alkoi nussii kurkkuuni, meinannut saada happee nenän kautta kun vatsa painoi nenääni. Yli tunnin pani suoltani kun päästi vapaaksi, menin vessaan peräni vuosi verta tosi kipeä. Puin vaatteet lähdin saman tein, olin tosi vihainen kaveri pyysi anteeksi rajua leikkiä, hänen fantasia oli raiskaus. T. Huonoin kokemus koskaan. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ittellä muutama kokemus miesten välisestä.
Vuosi sitten tapasin levarilla siistin miehen joka autossani nai suulla kyrpääni himokkaasti, vaihdoimme yhteys tiedot lähtiessä ajelee pois. Muutaman päivän päästä mies soitti pyysi tulisin hänen luokseen kahville. Suostuin lähdin ajelee navikointi päällä hän soitti ja laittoi useamman viestin missä kohtaa tulossa olen.
Saavuin upee talo ja siisti katsoin makkariin sänkyn päädyissä keltaiset liinat joita käytetään kurman sitomiseen. Luulin juodaan kahvit mies kylpytakki päällä, alkoi heti riisuu vaatteitani henkitti kiihottuneena jopa pelotti. Ohjasi sänkyyn sanoi haluaa sitoa mut kuulema tykkää yli kaiken, annoin sitoa jopa kiihotti. Säikähdin kun kiristi liinoja hän muuttui akreksiiviseksi silmät lasiset, sanoi raiskaan sut kunnolla. Otti kaapista yli 20cm teko kyrvän sylki aukooni pari kertaa, tunsin paksun teko terskan aukollani hän runttasi kerralla sen sisääni. Huusin kivusta kun kaveri työnsi kyrpänsä suuhuni alkoi nussii kurkkuuni, meinannut saada happee nenän kautta kun vatsa painoi nenääni. Yli tunnin pani suoltani kun päästi vapaaksi, menin vessaan peräni vuosi verta tosi kipeä. Puin vaatteet lähdin saman tein, olin tosi vihainen kaveri pyysi anteeksi rajua leikkiä, hänen fantasia oli raiskaus. T. Huonoin kokemus koskaan.Sinä et varmaankaan fantasioi tuollaisesta. Liian rajusti ottaminen on tietenkin huono juttu, mutta jos osaa asennoitua ja kiihottuu tuollaisesta väkisin ottamisesta, niin se on paljon helpompaa kestää. Ei se kaikille sovi, niin kuin moni muunkinlainen seksi.
- Anonyymi
Parempi kun jätät väliin jos et halua löytää itteäs kivensisästä nyrkkeilysäkki käytössä liiaksi jää tulkinnan varaa halus tai ei ni luultavasti siitä huolimatta tulet syytteen saamaan perästä
- Anonyymi
Vittu sä olet raskas tyyppi
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo hiiri kadoksissa, Marin jo kommentoi
Kuinka on valtiojohto hukassa, kun vihollinen Grönlantia valloittaa? Putinisti Purra myös hiljaa kuin kusi sukassa.1166310Lopeta jo pelleily, tiedän kyllä mitä yrität mies
Et tule siinä onnistumaan. Tiedät kyllä, että tämä on just sulle. Sä et tule multa samaan minkäänlaista responssia, kosk3776113Nuori lapualainen nainen tapettu Tampereella?
Työmatkalainen havahtui erikoiseen näkyyn hotellin käytävällä Tampereella – tämä kaikki epäillystä hotellisurmasta tie695810Tampereen "empatiatalu" - "Harvoin näkee mitään näin kajahtanutta"
sanoo kokoomuslainen. Tampereen kaupunginvaltuuston maanantain kokouksessa käsiteltävä Tampereen uusi hyvinvointisuunni3443952Lidl teki sen mistä puhuin jo vuosikymmen sitten
Eli asiakkaat saavat nyt "skannata" ostoksensa keräilyvaiheessa omalla älypuhelimellaan, jolloin ei tarvitse mitään eril1452345Ukraina, unohtui korona - Grönlanti, unohtu Ukraina
Vinot silmät, unohtui Suomen valtiontalouden turmeleminen.42335Orpo pihalla kuin lumiukko
Onneksi pääministerimme ei ole ulkopolitiikassa päättäjiemme kärki. Hänellä on täysin lapsellisia luuloja Trumpin ja USA1151390- 121211
- 1821052
- 59867