Mitä ihmettä? Maajussi-Milla pudottaa yhden ennakkosuosikin pois - Heittää muille: "Joku tenukeppi"

9

4330

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Vaikuttikin aika epeliltä.

    • Anonyymi

      Milla teko mokan kun pudotti ekana parhaan vaihtoehdon.

      • Anonyymi

        Samaa mieltä. Milla on vielä niin nuori ja "sinisilmäinen" ettei tunne miehiä "pohjimmiltaan".
        joten tuokaan tyyppi jonka Milla valitsi ei täytä hänen kriteereitään.


    • Anonyymi

      Jäljelle jääneet..yksi on autojen rassaaja, sen tietää että on tuunaamassa autoaan jota rakastaa enemmän kuin naisia.
      Sinisilmäinen on jokin outo lintu.
      Ehkä silmiin tuijottaja noista nyt sitten sopivin. ...mutta ei tule liitto kestämään ottips noista kenet tahansa se on varma.

      • Anonyymi

        Miks sitten ämmiä pitää rakastaa enemmän ku autoja !? Hyvä harrastus on autot ja parempi ku viinan litkiminen esim.


    • Anonyymi

      Mitkä on fiilikset he heeee, no ihan hyvät fiilikset heh heh, niin mullakin hyvät fiilikset, pelkään tuleeko hiljaisia hetkiä he hee, ei tullu hiljaisia hetkiä he hee, löytyykö jutun juurta he hee, onko fiilistä he hee, ihan hyvä mieli he hee, joo hyvä mieli, oliko onnistunu päivä he hee, oli onnistunu päivä heh heh, mä oon introvertti he hee, joo mäkin oon introvertti ha haa, onko fiilistä hah haa, on vielä fiilistä joo heh hee.........

    • Anonyymi

      Nää on näitä tuttuja maajussille morsian käänteitä.Jos ei ennakkovalinta syty niin otetaan pelinappulaksi vähempi kiinnostunut.

    • Anonyymi

      Nämä menee aina tutun seksuaalisen markkina-arvo kaavion mukaan. Nössön näköiset hintelät ja lihavat pudotetaan ensimmäisinä. Eilenkin jälleen kerran tiesin kaikki pudotetuksi tulevat eikä tarvinut muuta katsoa kuin kropan kokoa ja naamakerrointa verratakseen muihin.
      Ihminenkin on hyvin yksinkertainen eläin.

      • Anonyymi

        Ihan naulan kantaan! Pudotusjärjestys on ennakoitavissa ulkonäön mukaan, ja sitten lopuksi jussi/jussitar huomaa ettei sen kanssa oikein synkannutkaan.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Tiedätkö, että haluaisin panna

      Sinua. Onko sinulla samanlaiset ajatukset ja tunteet?
      Ikävä
      182
      4300
    2. Hyväksytty kaivattusi

      Vartaloa vai et? Rehellinen vastaus
      Ikävä
      34
      1584
    3. Minulta loppuu aika

      Halusin olla täydellinen. Nyt näyttää siltä että viimeinen kiristys jää puolitiehen, sillä h-hetki on jo ihan kohta käsi
      Ikävä
      40
      1500
    4. Syvälliset keskustelut

      Olisivat tärkeintä ensisijaisesti hänen kanssaan Tulisi sellainen hetki, mutta kaikki meni pieleen
      Ikävä
      25
      1484
    5. Olisipa sitä henkisesti eheämpi ja rohkeampi

      mikään maallinen mammona ei itseäni kiinnosta, eikä sen menetys kiinnostus. Mutta kun kohtaa jonkun sykäyttävän ihmisen,
      Ikävä
      20
      1375
    6. Mitä ajattelet

      Kun näet kaivattuasi?
      Ikävä
      112
      1306
    7. Moi, nainen

      Tunnustan, olen heikkona sun hymyyn, ja sekään ei auta yhtään, että sulla on täydellinen nenä. Joten ensi kerralla, kun
      Ikävä
      30
      1190
    8. Kyllähän tämä vähän kirpaisee

      Mutta oman sisäisen rauhan vuoksi jätän sinut nyt historiaan. Todennäköisesti olet jo sinäkin mennyt eteenpäin. Olipah
      Ikävä
      38
      1187
    9. Nyt on pakko tunnustaa

      AA että on ikävä sinua!!
      Ikävä
      19
      1149
    10. Sulla on uskomaton luonne

      Saat minut hetkessä iloiseksi, tai sanotaan nyt niin, että ajatus sinusta saa sydämeni hyppimään riemusta. En vain saa s
      Ikävä
      44
      1038
    Aihe