Meillä on Presidenttinä

Snobi bi sukupuolinen henkilö joka töksäyttelee mitä sattuu nyt kaduttaa etten äänestänyt Rheniä toki huonot oli vaihtoehdot
277
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Moni tiesi äänestäessään, mikä mies hän on. Eihän se tulos ollut ylivoimainen. Stuppi sanoi aikoinaan, että oli tarkoitus halata perussuomalaiset pienpuolueeksi, silloin kun soinilaiset menivät hallitukseen. Siksi en voinut millään äänestää Stuppia.

Äänestä

Tätä ei voi hyväksyä

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Snobi bi sukupuolinen henkilö joka töksäyttelee mitä sattuu nyt kaduttaa etten äänestänyt Rheniä toki huonot oli vaihtoehdot

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu