Sofiasta tuli pienen vauvan äitipuoli

Kätevää niin ei tarvinnut tehdä tällä kertaa aborttia.
17258
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

Toivottavasti ei tyrkytä vauvalle vartin iloja.

Äänestä

Huikea kullankaivaja.

Äänestä
  • "tähtitieteelliset käyttökustannukset"

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    "tähtitieteelliset käyttökustannukset"

    Sinulla ei olisi siihen varaa. Mutta, miljonääreillä on.

    Äänestä

  • Anonyymi00009 kirjoitti:

    Sinulla ei olisi siihen varaa. Mutta, miljonääreillä on.

    Mistä sinä minun miljoonistani tiedät, vaiko luuletko tietäväsi?

    Äänestä

Mamma 🐪💃

Äänestä

Aloituksen tekijän logiikalla myös Martina on " äitipuoli " yksityishenkilön lapsille , eiks niin ?

Äänestä
  • Martina mainittu, eiks niin?

    Äänestä

  • Anonyymi00006 kirjoitti:

    Martina mainittu, eiks niin?

    Inhoan Martinaa ja myös sinua.

    Äänestä

  • Anonyymi00007 kirjoitti:

    Inhoan Martinaa ja myös sinua.

    Mene nyt inhoinesi "mannekiini"🤣psykiatrille, ehkä hän voi auttaa sun inohoasi!

    Äänestä

Äitpuoli on vasta naimisiin mennessä. Nyt on vasta vapaa kuin taivaan lintu.

Äänestä

Pelkkää valhetta Sofia kertoi tavanneensa miljonäärin äidin ja miehen lapset ja kuinka rakastunut mies on häneen. Lopulta mies ei tee muuta kuin käyttää Sofiaa hyväkseen/tarpeisiinsa, ehkä ei kotoa saa tarpeekseen seksiä, kun vaimo hoitaa pientä vauvaa.

Äänestä

Mies on pettänyt ensimmäistä vaimoaan, töninyt ja tuuppinut, rikkonut ex-vaimon asunnon jne. Nyt pettänyt toista vaimoaan, ei tuollainen mies mihinkään muutu, eikä Sofiakaan saisi hänestä uskollista kumppania.

Ettei vain nytkin Sofia olisi hätävara?

Äänestä
  • Voi ei elikkä mies pettää rikkoo vaimon omaisuutta ja on myöskin pahoinpidellyt ex- vaimoa. No Sofia on itsekkin pahoipidellyt avopuoliso Niko Ranta -Ahoa, he sopvat kyllä nyt tään miehen kanssa kyllä hyvin yhteen .

    Äänestä

Avioero menossa. Exä entinen. En näe tuota hyväksikäyttönä. Eiköhän kumpikin saa mitä haluaa.

Äänestä
  • Vaimo vasta nyt syyskuussa laittanut eropsöerit ja mies ei ole edes vielä eropapereita itse saanut seiskalehden tietojen mukaan .

    Äänestä

  • Anonyymi00015 kirjoitti:

    Vaimo vasta nyt syyskuussa laittanut eropsöerit ja mies ei ole edes vielä eropapereita itse saanut seiskalehden tietojen mukaan .

    Eropaperit .

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kätevää niin ei tarvinnut tehdä tällä kertaa aborttia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu