Sofia Vikman on hyvännäköinen misu

Valitettavasti väärästä puolueesta.
😍😘
9380
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Persut kerää kaikki rumat

Äänestä
  • Persu kolaroi Vikmaniin.

    Äänestä

Näyttäähän se paremmalta kuin Krista Kiuru tai Tytti.

Äänestä

Ei paljon auta, kun tämä on tyhmä kuin vasemman jalan saapas. Samanlaisia muutkin punavihreät, Ohisalo ym.

Äänestä
  • Vikman on kokoomuslainen.

    Äänestä

Kyllä sun nais taso on perseestä, tai sitten kiimassas kulli pitää puheet.

Äänestä

Vikman on ruma kotka, näyttää transulta.

Äänestä
  • eihän pimeäs näe millainen on?

    Äänestä

tulee sieltä ok kuvia haulla, vois tuon alle kuvitellakin

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Valitettavasti väärästä puolueesta.
😍😘

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu