Netanjahu yk:ssa puhuu parhaillaan.

Kuinka sotarikollinen voi vapaasti puhua yk:ssa.
598
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

NetanJehu on natsi!

Äänestä

Sillä on Jumalan ja Räsäsen siunaus .

Äänestä

Upea rehellunen puhe, raukat iranilaiset kapinoi kuin pikkulapset, poistuivat salista mieltä osoittaen ennen puheen alkua. Miten tuollaiset lapset päästetään YK:hon?

Äänestä
  • Valeita tuo vain hoki.
    Israel seeks peace!
    Voiko suurempaa valetta päästää suustaan?
    Mitä rauhaa 10 tuhansien siviilien tappaminen muka on?
    100 tuhannet ihmiset kärsivät, kun Israel "haluaa rauhaa" miten tuota voi ottaa tosissaan?
    Pelkkää murhaamista tuo on.

    Äänestä

Hamas tuhotaan täydellisesti.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kuinka sotarikollinen voi vapaasti puhua yk:ssa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu