Mikä kaivattusi ulkonäössä

häiritsee sinua?
34885
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 34

Vanhimmat

AP:n ulkonäössä häiritsee muun muassa miestissit ja pienet sian silmät

Äänestä
  • Mutta jos käy korjaamassa niin ottaisin ehkä

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Mutta jos käy korjaamassa niin ottaisin ehkä

    Mutta mä en ottaisi sua, kun arvostan älykkyyttä ja empatiakykyä, niitä on vaikeampi korjata.

    Äänestä

Haista pska!

Äänestä

Ei mikään.

Palstalla tuntuu olevan tosi paljon ihmisiä, jotka ei ymmärrä sitä, että kun toisesta ihmisestä välittää, hänestä välittää ihan sellaisena kuin hän on.

Äänestä
  • Koko nenän mitalla 🐽

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    Koko nenän mitalla 🐽

    Nöf nöf äijäkö ei kestä haukkuja

    Äänestä

Noh ei oo mun ensirakkaus. Diih

Äänestä
  • Ok

    Äänestä

  • Tiedossa on kyllä!

    Äänestä

Ei mikään. Jos häritsisi, niin hän ei olisi kaivattuni.

Äänestä

Ei tietenkään mikään.

Äänestä

Sieraimet tietysti

Äänestä
  • 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

    Äänestä

  • Näin kuulin

    Äänestä

  • Näin kuulin

    Äänestä

  • 🐷🐷🐷 nenää löytyy

    Äänestä

Ei mikään, Veera on täydellinen <3

Äänestä

Ei ole kaivattua.

Äänestä
  • Joko rakkaus loppui?

    Äänestä

  • Anonyymi00023 kirjoitti:

    Joko rakkaus loppui?

    En osaa rakastaa.

    Äänestä

Se että joka kerta kun näen hänen suloiset kasvonsa, jälkeenpäin kieriskelen epätoivon tunteessa ja siinä kuinka paljon haluaisin olla hänen kanssaan.

Äänestä

Ei yhtään mikään ♥️

Äänestä

Niin isomaha, ettei näe omia muniaan.. ennen se ei kyllä häirinnyt ollenkaan.. enkä tiedä rehellisesti sanottuna häiritsisikö se nyttenkään, jos saisimme sovittua ja rakkaus löytäisi tiensä kotiin .. Miehillä on ihmeellinen oikeus arvostella naisia, vaikka heillä itsellään ei oikeasti olisi edes potentiaalia siihen.

Äänestä
  • Taidat mies kirjoitella omasta möhiksestäsi pitkän kaavan kautta

    Äänestä

Perfect on hän.

Äänestä
  • Almost😁

    Äänestä

Ei niin mikään, päinvastoin. Hän on mielestäni komea sellaisenaan. Katson häntä mielelläni, sen verta mitä uskallan. Pelkään, että tunteeni välittyvät jo pelkästä katseesta, siksi arastelen katsoa häntä ja tietysti se ympäristö vaikuttaa myös. n>m

Äänestä

Pieni muna

Äänestä

Ei mikään, on niin mun kullan näköinen mies.

Äänestä

Ei mikään, upea mies on kaikin tavoin ❤️

Äänestä

alkava kaljuuntuminen

Äänestä
  • Ei häiritse minua. Tykkään hänestä sellaisena kuin on.

    Äänestä

Sulla on mm. pienet kiinalaiset silmät, rumat jänishampaat, sisenevä leuka, pulleat posket, olet lyhyt, epäsiisti ja lihava. Sinuna en arvostelisi.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 10 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

häiritsee sinua?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu