Eihän foliohattuteorioita pitänyt enää olla hallituspuolueissa - Orpon NOLLA.
https://yle.fi/a/74-20114736
https://yle.fi/a/74-20114736
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
otetaanko minun eugeniikka listani suomessa käyttöön ?
Ei totuutta voi salata valitse , kumman menetelmän hyväksyt
Kukahan ne eugeniikkasi tavoitearvot päättää? Vain korkeakoulumenestys + maksetut verot vai päänympärysmitat (Esim. Rydman) vai mikä olisi se tavoite. Vai onko tavoitteena sukurutsaus ja diversiteetin tuhoaminen?
Onko Orpo balttigeenien kantaja?
Uusien tutkimusten mukaan merkittävä osa lounaissuomalaisten geeniperimästä todennäköisesti peräisin Baltiasta.
Sitä voi miettiä muutkin kuin Junes Lokka että kuka meistä on oikeasti suomalainen ja millä mittareilla.
"Suomessa 1900-luvulla syntyneiden miesten Y-kromosomien aiempaa tarkempi kartoitus on tuonut lisätietoa maan isälinjoista.
Tulokset osoittavat, että merkittävä osa lounaissuomalaisten geeniperimästä on todennäköisesti peräisin Baltiasta.
Populaatiogeneettisessä tutkimuksessa isälinjoja voidaan kuvata niin kutsutuilla haploryhmillä, jotka perustuvat Y-kromosomeista löytyvään geneettiseen vaihteluun."
Rydman ei edes kuulosta kantasuomalaiselta
Reservaatiot valmistuvat ensi suveksi.
Häkkänen toimii.
Tarkoititko tätä keskustelua, https://keskustelu.suomi24.fi/t/18683040/ketka-ovat-perussuomalaisia-jos-vaestonvaihtoa-on-tullut-niin-idasta-kuin-baltiasta
Tuon tutkimuksen mukaan suurin osa valtaa pitävistä suomalaisista miehistä on balttialaisia. Karkeasti Loviisasta Kaskisiin menee jakolinja jonka sisälle jää niin Helsinki, Turku, Tampere kuin Porikin.
Kuka näitä rahoittaa? Salaliittoteorioihin hurahtanut Kärkkäinen?
Persujen mukaan meillä on menossa väestönvaihto samaan aikaan, kun persut kehuvat laittaneensa rajat kiinni. Kakun voi sittenkin samaan aikaan syödä sekä säästää ainakin, jos persuihin on uskominen.
jostain syystä keskustan natsikristityt loikkaavat persuihin.
Hallapurrat näyttävät mallia, miten väestönvaihto suoritetaan Perussuomalaiseen tapaan.
https://www.aamulehti.fi/uutiset/art-2000007498484.html