Meitä on 8000 miljoonaa

ja maapallon luonnonvarat on rajalliset, siksi tarvitaan maailmanloppu!!!
5129
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Suomen laiska ja loiskansa 4.480.000 tyhmin kansa. ?!

Äänestä

Olisiko joku 3000 miljoonaa vittua jokka lisääntyy?

Äänestä

Suomella on varaa...

Äänestä

Ja tätä hoetaan joka paikassa... Onko jengil parempaa tekemistä?

Äänestä

Mun vanha juttu tää, mutta totuus on se, että me kuollaan kaikki. -2060

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

ja maapallon luonnonvarat on rajalliset, siksi tarvitaan maailmanloppu!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu