Julkinen Anteeksi pyyntö nimimerkiltä mautsa nimimerkille: Rutger aiheettomasta arvostelusta jonka takia porttikielto.
www.pelastussanoma.fi/keskustelu/viewtopic.php?f=41&t=3281
Ette antaneet mahdollisuutta edes Anteeksi pyyntöön vaan pyyhitte kirjautumis- oikeuteni pois. Olen siis pakotettu tekemään sen tätä kautta.
Pärjäillään
Pelastussanoma.fi
5
399
Vastaukset
- Anonyymi
Jarmo. sinulla on kolme pomoa joista jokainen on eri mietä. Mitä mieltä itse olet tapahtuneesta.
Kysyn koska olet pelastussanomien ylin pomo. - Anonyymi
Mautsa veli, voit tulla rekisteröitymään uudelleen ja kertomaan asiasi. Kuten tiedät, häiriköintiä emme palstalla hyväksy keneltäkään. Yhteinen kunnioitusta toisiamme kohtaan on tärkeää meille kaikille.
Niin kuin Isä meidän rukouksessa sanotaan: ... anna meille anteeksi, niin kuin mekin anteeksi niille jotka ovat meitä vastaan rikkoneet.
Jumala antaa meille sen mukaan, miten me annamme toisillemme.
Ei siis eletä tämän maailman mukaan, mitä se meille antaa .. Vaan niissä taivaallisissa.
Amen.
Amen. - Anonyymi
Koska mautsa on ollut riesa Pelastussanomille kaikki nämä vuodet. Niinpä tämä on viimeinen kannanotto . Poistakaa. Unohtakaa. mautsa ei ilmaise itseään enää koskaan minkään kanavan kautta.
Toivottavasti kaikilla hyvä mieli. - Anonyymi
Mautsalta vastaus AOAO..............lle.
Sinä Alfa ja Omega. Sinä Ihminen joka itsesi korotit Tuomariksi tuomitsemaan muita.
Kas näin kävi jo Jeesuksen aikana. He naulitsivat Kristuksen ristille. Eivät Roomalaiset!.
Kumpaan porukkaan kuulut sinä AOAOAO..pelastussanomien "johtohahmoista". oletko vain yliuskonnollinen härhö valmiina Tuomarina tuomitsemaan sen joka haluaisi sisälle tulla sietämättä tätä arvostelua. Katso: olet vain ihminen, sinulla ei ole tuomarin asemaa.
Mieti Yliuskonnollinen AOAO pelastussanomilta sanomaani.
TERVEISIN: MAUTSA ja kaikkee hyvää - Anonyymi
Pelastussanomien AO:lle viestinä Mautsalta. avaa se portti jonka suljit ettei tarvis näin julkisesti asiaa ilmaista. Tiedä, että Jumala ei sallinut minua vihaan, kaunaan, katkeruuteen. Sinut AOAO.."alfa ja omega" on mitattu ja arvottomaksi havaittu. Peilaa ittees.Mitä näet?. Tuomitse vasta sitten Mautsa.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/1822707- 1642529
Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1182217Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee612073Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."31739"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!591444Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen
Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu2051440Miten kestätte tyhmiä?
Miten usein turhaudutte tai suututte ihmisiin, joilla on matala älykkyys? Minulla tätä tapahtuu useita kertoja viikossa2261173Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."
Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää931138Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.
Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.3701073