Kiitos Iran

Israelin on aika palautua ruotuun,maailman ainoa superroistovaltio.
6225
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

lastentappaja pahempi ku amerikka,pakotteita hei.

Äänestä

Jos aatu olisi onnistunut tavoitteessaan, lähi itä olisi rauhallinen paikka. Jutskut jotka omistavat aseteollisuuden järjestävät konflikteja joka paikkaan. Ainut oikea ratkaisu israelin tilanteeseen olisi kaksi tai kolme ydinpommia alueelle. Päästäisiin jutskuista kerralla eroon.

Äänestä

Pahempi ku Venäjä. Amerikan suojelus ei luo pakotteita

Äänestä

Niin katsos kun on Amerikan suojeluksessa ei millään voi toimia väärin ei voi puolustaa itsensä koska se Amerikan mielestä väärin

Äänestä

iran pommitetaa kivikautee terroristit sa mitä ansaitsee.

Äänestä

näi n ja sdp vasemmito suomessa kans..

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Israelin on aika palautua ruotuun,maailman ainoa superroistovaltio.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu