Stubbi reissailee jatkuvasti jossain päin maailmaa

Aina vaimo mukana, paljonko tullut jo maksamaan veronmaksajille.
469
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Britit on aina ollut kovii reissaan .

Äänestä

Kuvittelee ilmeisesti olevansa tärkeäkin henkilö jota kaikki kuuntelevat. Todennäköisesti nauravat jälkeenpäin äijän turinoille.

Äänestä

Sotahullu liikkeellä

Äänestä

Hyvä, kun on pressa, joka on eduksi maallemme. Hän ei jää sanattomaksi, millään kielellä. Myös rouva on niin tyylikäs.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Aina vaimo mukana, paljonko tullut jo maksamaan veronmaksajille.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu