Hakkarainen palaamassa

4140
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Teuvo oli persujen ainoa aito Suomalainen Mies, siksi hänet erotettiin puolueesta.

Äänestä
  • Teukka on perussuomalaisen heterofobian UHRI!

    Äänestä

Onko teukalla jäsenkortin palaset tallessa?

Äänestä

Kovaa kritiikkiä kansalaisilta ilta-Sanomien uutisen kommenteissa Hakkaraista paluuta kohtaan. En usko että kaikki kommentoijat ovat vihervasemmistosta niin kuin tällä palstalla oletetaan.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Teuvo tekee paluun persuihin


https://www.is.fi/politiikka/art-2000010737522.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu