Hyvät uutiset

Islam tulee eurooppaan ja hallitsee vuosikymmeniä!!!
378
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

1991-2022-2060

Äänestä

Hienoa. Meillä on asiaa ajateltu jo etukäteen kirjoittamalla perustuslakiin uskonnonvapauspykälä.

Äänestä

ihmetteln miksi nää minkää uskonnon edustajat ei koskaa tajua käyttää sitä energiaa oikean elämän asioiden mietintään ja hyödyksi?? koko ajan viha väärä uskoisia kohtaan ja valtion rahat varastetaan kuten Suomessa "valtion kirkko"

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Islam tulee eurooppaan ja hallitsee vuosikymmeniä!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu