Pojat sai kahta, ensin pyytää ja sitten olla ilman.

Anonyymi-ap

Sellaista se elämä on. Ikää ja intoa olis ollut, mutta vaimolle ei käynyt, ei sitten kerta kaikkiaan käynyt. No ok. näin, pari humalaista veikkoa huuteli vaimolle puistossa, kun kävelimme ohitse. He lähtivät seuraamaan perässämme ja tuo huutelu jatkui. Viimeinen pyyntö oli, että anna edes pusu. Vaimo pysähtyi otti toista kaksin käsin niskasta ja antoi sellaisen kielisuudelman, että pelkäsin miehen tukehtuvan. Kun tuo viimein loppui, vaimo sylkäisi kaverin kasvoille ja otti kunnon oteen haarovälistä. Kyllä se kuulema seisoi, mutta pieni oli.

3

1325

    Vastaukset 3

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Noinkin voi käydä, jos käytöstavat eivät ole kohdillaan.

    • Anonyymi

      Se kundi oli Rauno setä ilmiselvästi...olitteko Heinolassa!?

    • Anonyymi

      Mulla poikuus jäi tuossa rinnakkaisessa rapussa asuvalle Rouvalle vuosi sitten. Mies varmisti vielä katselemalla että toimitus meni ohjesäännön mukaan. Sen jälkeen olen käynyt kertausharjoituksissa tasaisin välen, tai aina kun on kutsuttu. Avioparin hyvinsäilyneet Rouvat ovat parasta ikinä. Saa panna paljaalla, eikä tarvitse välittää ehkäisystä, ja kaverinkin voi ottaa mukaan, kun kysyy luvan.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Metsamanin muru kissa kuollut

      Nyt siellä surraan muru kissaa päivä tolkulla,vaikka muuten ei oo välittänyt mitenkään siitä,kun joka videolla vaan mars
      Tuusniemi
      166
      2701
    2. 84
      1167
    3. Kysymys

      Pystyisitkö tutustuu kaverina tai alkaa parisuhteeseen skitsofreenikon kanssa? T.Skitosoaffektiivinen (parantunut) Ois
      Sinkut
      237
      1025
    4. Mitä haluaisit kysyä

      kaivatultasi juuri nyt?
      Ikävä
      121
      996
    5. Tapailtaisko nainen

      Meidän kotien puolessavälissä suunnilleen, vähä niinku salaa. Siinä on yks kiva paikka joka sopis hyvin. Mieheltä
      Ikävä
      82
      868
    6. Olisitko valmis lähitulevaisuudessa

      Kohtaamaan minut mies?
      Ikävä
      88
      721
    7. Kissan kuolema

      https://youtube.com/shorts/lJznLVfBTxA?si=h-F1D4Arg4uGjGX- On tuo aivan uskomaton tapaus! Lähes 200 osanottoa ja surun
      Tuusniemi
      103
      632
    8. Haluatko J-mies jutella asiat selviksi vai jäädä palstalle haaveilemaan

      Kuten otsikko sanoo: Haluatko tavata ja jutella, jotta saadaan asioihin selvyys lopullisesti vai haluatko mieluummin haa
      Ikävä
      53
      598
    9. Miten on, luotathan siihen?

      Että vielä tehdään kiihkeästi sitä yhdessä... Tutulle naiselle.❤️‍🔥
      Ikävä
      38
      562
    10. Ei siitä mahdollisesta suhteesta

      saa kukaan tietää jos niin haluat❤️naiselle
      Ikävä
      36
      518
    Aihe