En voinut olla tuijottamatta . Tiukan työpaidan alla pullistelivat tissit suorastaan kerjäsivät puristelua,hyväilyjä ja turpeat nännit imuttelua..
Katselin mahdollisimma kauan noita herkkuja
Hiukan vaivalloisesti kävelin pois,jäykistynyt kalu hiersi farkuisss vielä pitkään.
Jestas sentään mitkä rinnat!
Gunnar65
Katselin mahdollisimma kauan noita herkkuja
Hiukan vaivalloisesti kävelin pois,jäykistynyt kalu hiersi farkuisss vielä pitkään.
Jestas sentään mitkä rinnat!
Gunnar65
Vastaukset 6
Vanhimmat
Jaahas taas sinun aloitus, sinun elämä ei taida olla muuta kuin rintojen tuijottelua ja toivot että vielä joskus pääsisit sellaisiin koskemaan ensi kerran.
Jaahas,taas sun vittumainen kommentti.
Sulla ei taida olla elämässä muita iloja kun laittaa vittuilevia kommentteja
Päivittäin ihan kaikille.
Et ole katkera,mutta..
On minulla paljonkin, enemmän kuin töllistellä pervona kaikkien naisten rintoja.
Elämääni kuuluu paljonkin kuten työ, harrastukset, parit suhteet ja läjä kummilapsia.
Miksi kukaan olisi katkera ressukalle jonka elämään ei kuulu muuta kuin rintojen tuijottelu ja niistä kirjoittaminen, mitäpä jos hankkisit elämääsi ihan oikeat rinnat joita jopa pääsisit kokeilemaan.
P.S. Pilkun jälkeen tulee väli.
Niinpä, miksi sitten olet katkera?
Tarvitseeko aina kommentoida inhottavasti?
Ilmeisesti katkeruutesi kumpuaa siitä , että kadehdit miestä , jolla on vahva libido ,terve erotiikan halu ja kyky ,vielä vanhempanakin.
Neitsyt taidat olla horoskoopiltasikin, pilkunviilaaja pahinta laatua
Jos on pervoa katsella naisten tissejä , niin voi tulla yllätyksenä kaltaisellesi neitsytpojulle , että yli 90 prosenttia ns. normaaleista miehistä on siinä tapauksessa pervoja .
Muista nyt tarkistaa, tuliko pisteet ja pilkut kohdilleen...
Se on miehille velvollisuus ja myös kunniatehtävä, ihailla kaikki kaunottaria. Ei silikonipaakkuja, ei botox huulia ei feikkiä meikkinaamaa, ei hirviöpakaroita, vaan aitoja luonnollisia kaunottaria. Kaunotar tulee usein surulliseksi jos mies ei lainkaan arvosta hänen kauneuttaan.
Juuri näin ,tämäkin elinen tyttö selvästi nautti , kun huomasi katseeni.
Jopa hymyili.
Ehkä jopa kostui ...
Gunu65