Pitäisi näkyä , että olen rekisteröitynyt kirjoittaja ja nimimerkkini Kairakettu, mutta jonkin ajan kuluttua nimimerkkini muuttuu ja on lapinleuku. Syytä en ymmärrä ja minä en tuota vaihdosta tee.
No, väliäpä tuolla, jospa edes Luoman anonyymeistä päästäis tuolla eroon.
Huomenta! Olen kirjautunut
6
207
Vastaukset
- Anonyymi
Miksi pitää rekisteröidä?
Kivempi tekstata anona ,
vaikka vakiovieraat ahdistuvat!- Anonyymi
Jonkun aikaa täällä pystyi kirjoittamaan vain rekisteröidyt. Siksi varmaan hänkin rekisteröityi.
- Anonyymi
Kivempi olisi jos voisi tehdä myös aloituksia mutta ne eivät toimi rekisteröitymättömänä.
Taannoisia loputtomia toistoviestejä ei muka pystytty estämään mutta nyt tehdään näitä erilaisia estoja ilmeisen mielivaltaisesti.
Onko menossa jonkinlainen kokeilu tms? - Anonyymi
Ei kai aloittaja vain nyt ole identiteettiryöstöretkellä....? Ei ne nikit muutu itestää..
- Anonyymi
Miksi tuota Sotarikollista Voislav Torderia ei luovuteta Ukrainaan ? Siellähän tuo korvia leikkasi ym. Ukraina häntä sinne vaatinut ! Ja nyt päässyt Suomeen lämpimään hellittäväksi . Muistuttaa tätä kansanmurhasta syytettyä Pappia . Joka tuli kalliiksi . Ja sai Porvooseen ikuisen turvan !
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 723033
- 552675
Kuoleman pelko katosi
Olen pelännyt koko elämän ajan kuolemaa mutta yhtäkkiä kun hindut paljastivat totuuksia uskonnoista noin aloin yhtäkkiä4322295- 792168
- 951976
- 361793
- 121566
Kuhmolainen on selvästi kepun lehti
Kuhmolaise etukannessa oli Kuva kun Jaskalle annettiin karhu patsas.mutta kukmolaislehti oli niin kepulainen että Jaskan171517Ei mun tunteet
ole mihinkään kadonnut. Enkä mä sua inhoa tai ole kyllästynyt. Mä ymmärsin, ettet ole kiinnostunut minusta, ainakaan sil301360Mitä nämä palautteet palstalla ovat?
Joku uusi toimintatapa rohkaista kirjoittajia vai mistä on kyse?291329