Mtv uutiset on vallinnut kamala harriksen mtv:n vaalien jo vaalien voittajaksi. Missä on tasapuolisuus
Usanpresidentin vaalien uutisten tasapuolisuus
Anonyymi-ap
5281
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Ei mielestäni ole valinnut ketään vaalien voittajaksi! Tietysti sulla on Trump-lasit mut jos riisuisit ne kerrankin, niin huomaisit ettei MTV3 ole mitenkään puolueellinen.
No, Trump on käytännössä reilussa johdossa, joten kohta se nariseva ääninen itseään täynnä olevan näköinen "trump tutkija" nainen itkee pane mua saappaissaan kuinka amerikka äänesti väärin. Yle komppaa perässä ja aloittaa entistä kovemman persujen vastaisen öyhötyskampanjan pettymyksensä kostoksi.
Te persuthan sitä öyhötyskampanjaa ylläpidätte!!
Kyllä oli hauska katsella kun yle ja mtv yritti puffata Harrisia voittoon? Aika turhaa Kyllä kun eihän suomalaiset äänestä USAn presidentin vaaleissa . Kyllä ulkomaan toimittajan pitäisi olla puolueeton raporteissaan? Ei ole USA vielä valmis mustaan vasemmistolaiseen nais presidenttiin, huomasivat että Obama oli tyhjä arpa, ei ollut amerikkalaisten puolella vaan yritti olla maailmanparantaja? Nyt on mukava kun näitä selittelyitä tulee?
Sori vaan mutta Harris EI ole vasemmistolainen vaan lähinnä keskustalainen! Mut tämähän ei Trumpisti-putinisti-persujen kalloon mahdu.