Hamas johtaja tapettu?

Dramaattisia ja murheellisia uutisia pukkaa.
Mahdollisesti Israel on murhannut Hamas
johtajan Gaazassa?
496
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Hitsipollien johtajat myös mullan alle, niin alue rauhoittuu.

Äänestä

Eipä tuolla ole juuri mitään merkitystä, uus ukko tulee tilalle.

Äänestä

Israelin "loppakorvallekin" sama kohtalo, niin sota loppuu.

Äänestä

Niin, ei siinä vahinkoa ole tapahtunut kun IDF avitti hänet next levelille sinne Allahin paratiisiin 72 varhaisteinipojan hoiviin.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Dramaattisia ja murheellisia uutisia pukkaa.
Mahdollisesti Israel on murhannut Hamas
johtajan Gaazassa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu