Trumpilta hyvä murjaisu

"Demokraatit väittivät, että miehellä voi olla kuukautiset. En tietenkään uskonut sitä, mutta sitten tapasin Walzin."
38251
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 38

Vanhimmat

Kaikki vitsit nostavat kannatusta. Moni ajattelee niin että kun ei voita väittelyssä niin keskittää huomion johonkin epäolennaiseen, tai kaukaa pöydälle, niin on voittanut.

1Äänestä

Trump siinä taas osoittaa milläinen hänen käsityksensä on suurvaltion päämiehelle sopivasta retoriikasta.

1Äänestä
  • Se on sitä kotiyleisön hauskuuttamista. Oliko Soinin "paavinpoika" Timpan sutkaukset jotenkin älykkäämpiä??

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    Se on sitä kotiyleisön hauskuuttamista. Oliko Soinin "paavinpoika" Timpan sutkaukset jotenkin älykkäämpiä??

    Ei ollut timppakin on ihan tollo mutt trumppi nyt on ihan mega tollo kaikkiin muihin verratuna.

    Äänestä

Hyvää maailman vaihdevuosipävää sulle vaan.

1Äänestä

MAHTLKOMMENTTI....hyvät naurut sai,

Äänestä
  • Jos kokee tällaisen MAHTLKOMMENTIN fiksuksi, on varmaan itse sen verran toisten naurunaiheena että kaikki ilo on tarpeen.

    Äänestä

  • Repe_RuutikaIlo kirjoitti:

    Jos kokee tällaisen MAHTLKOMMENTIN fiksuksi, on varmaan itse sen verran toisten naurunaiheena että kaikki ilo on tarpeen.

    Ai sellaisen...no sovitaanko, että kelpo ateistiuskovaisemme Repen MAHTLKOMMENTTI oli siis myös tuossa fiksu, niin tunnet itsesi tarpeelliseksi.

    Ps. älä unohda peukuttaa itelles!:)

    Äänestä

  • Repe_RuutikaIlo kirjoitti:

    Jos kokee tällaisen MAHTLKOMMENTIN fiksuksi, on varmaan itse sen verran toisten naurunaiheena että kaikki ilo on tarpeen.

    Kyllä teidän wokettajien tosikkomaisuus on niin ihanan hellyttävää🥰🥰

    Äänestä

Kun ei asialinjalla ja faktoilla pärjää, niin sitten tuollaisilla "murjaisuilla" pitää yrittää ja se näyttää uppoavat siihen tyhmään ja entisestään tyhmenevään kansaa.
Minulla on usko mennyt koko maahan ja sen tyhmään kansaan.

Äänestä
  • Tunnetko itse kuuluvasi tähän kansaan, vai koetko enemmän läheisyyttä esim. itäiseen tai läntiseen naapuriimme?

    Äänestä

Aaaaahhhahhaa ruhahahhaa... no onhan se kyllä totta että demarimiehillä ON kuukautiset.

Äänestä
  • Vasemmalla puolella kylläkin.

    Äänestä

  • Niillä on kiukkupäivä ...joka päivä eikä vain 28. päivä.

    Äänestä

  • No ainakin ne Suomessa on vaipoissa, hoitokodeissa.

    Äänestä

You can put a layer on the skin. Lärvisellä oli ihon voidepesu, joka kuulosti joltain sairaalaslangilta. EU:n Fitneksessä on ihon suojavoide, koska se on englanniksi niin hyvän kuuloinen juttu. Miesten kuukautisista on paljon valitettu, koska ne tekisivät hyvää myös miehille. Kun kerran kuukaudessa joka asia harmittaa. Siihen kohtaan ei keksitty mitään. Fitness ehdottaa siihen ihon paksuntamista ihovoiteilla. A layer on the skin makes the skin thicker.

Lärviselle on kerrottu monta kertaa Lärvisen uusista sukulaisista ja siitä, minkälaisia he ovat. Olen itse ollut naimisissa samassa suvussa ja moni muu. Lärvinen oli myyty vaimoksi ilman appiukkoa, eikä Lärvinen ollut sitäkään koskaan uskonut todeksi. Sen ei pitäisi olla kenellekään yllätys, että Lärvinen on Facebookin keksijä ja Facebook-miljardööri. Facebook on hänen tasoa.

Äänestä
  • Raakkunako??

    Äänestä

Trump on siis aivan nero

Äänestä
  • Jätkällä on 4,5 miljardin omaisuus bsikka siltä on jo kerran pöllitty miljardit, Nerot on erikseen.

    Maailman rikkain ihminen Elon Musk tukee Trumppia, mutta vassarit ei 😭😭😭😭

    Äänestä

  • Hän sanoo totuuden suoraan.

    Äänestä

  • Anonyymi00019 kirjoitti:

    Jätkällä on 4,5 miljardin omaisuus bsikka siltä on jo kerran pöllitty miljardit, Nerot on erikseen.

    Maailman rikkain ihminen Elon Musk tukee Trumppia, mutta vassarit ei 😭😭😭😭

    Trumpilla olisi 8 mrd. omaisuus, jos hän olisi sijoittanut perintönä saamansa miljoonat indeksirahastoihin.
    Hän on siis onnistunut liiketoimillaan puolittamaan saamansa perinnön arvon.
    Sellainen nero.

    Äänestä

Tottakai miehellä voi olla kuukautiset, jos kyseessä on transnainen, jota ei ole vielä operoitu mieheksi. Henkilö on tässänvaiheessa siis ulkoisesti miehen näköinen, parta kasvaa ym.

Äänestä
  • Nyt oli kyse ihmisistä

    Äänestä

Trump sanoi että pakolaiset syövät koiria, kissoja ja lemmikkejä, uskon häntä

Äänestä
  • Uskon häntä sojottaa nyt kyllä ihan minne sattuu. 😅

    1Äänestä

  • Kyllä Haitilaiset syövät niitä. Heillä on se Woodoo uskonto jossa uhrataan eläimiä ja syödään ne. Kiinassa on myös normaalia että koira on syötävä eläin. Ja onhan se lihaa siinä missä muutkin eläimet.

    Äänestä

  • Repe_RuutikaIlo kirjoitti:

    Uskon häntä sojottaa nyt kyllä ihan minne sattuu. 😅

    Häntiikö sinulla koskaan taulunäyttö....vasteaika iso??

    Äänestä

  • Anonyymi00031 kirjoitti:

    Häntiikö sinulla koskaan taulunäyttö....vasteaika iso??

    Ei.

    Äänestä

Joakin Vigelius meni naistutkimuksen luennolle, jossa luennoitsija kertoi, että miehelläkin voi olla kuukautiset. Kun hän protestoi ja sanoi, että ei voi, hänet heitettiin ulos luennolta.

Äänestä
  • Joko uskot tai itket ja uskot!!
    Terkuin yliopisto

    Äänestä

Kissaburger donnie vaari kertoo taas mega faktojaan hahaha buahahah.

Äänestä

😭😭😭😭😭🤭🤭🤭🤭🤭

Kamala ja Walz 🖕🖕🖕🖕🖕

Äänestä
  • Kappas aito suomi mega.

    Äänestä

Kaiken maailman typerykset eivät edes tiedä, että Trump vitsaili perinteisellä Al Smith päivällisellä, jossa tarkoitus on nimenomaan "roastata" muita. Minne Harris ei perinteestä poiketen uskaltautunut... Tossa pari muuta Trumpin heittoa 😂

Trump says he isn't worried about White Dudes for Harris voters because all their wives' boyfriends are voting for him.

Trump gives Kamala Harris advice on her childcare plan, tells her not to let her husband near the nannies.

Trump trolls Chuck Schumer, says he has a chance at becoming the first female president.

Trump says he has to wrap up his speech so New York can turn the room into an illegal migrant shelter.

Äänestä
  • Kissaburger donnie vaarin puheet on 24/7 pelkkää vitsiä niinkuin on koko vaarikin on.

    1Äänestä

  • wrap up?

    Äänestä

  • Tämä mies on yksinkertaisesti pakko saada pressaksi 😁😁👍👍

    Äänestä

Heh, verta perseestä? Ne on pukamat!
Toki voi olla kivuliaat ja vaikuttaa mielialaan :D

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

"Demokraatit väittivät, että miehellä voi olla kuukautiset. En tietenkään uskonut sitä, mutta sitten tapasin Walzin."

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu