30-vuotias mies Helsingistä etsii isokokoista naista

Anonyymi-ap

Moikka, 30v mies Helsingistä täällä. Itseäni on aina kiinnostaneet isot naiset, osittain siksikin varmaan että oon sokea joten sormet on tosi herkät, tai niin mulle on sanottu ;) tuntoaisti on kuitenkin se mun pääaisti.
Nyt oon tosi pitkään jo elänyt puutteessa ja ajattelin kirjottaa tänne ihan vaan keskustelun aloitukseksi.
Miltä naisista tuntuis seksi sokean miehen kanssa? Oon pyöreähkö (n. 175/90) ja kuulemma ihan komeekin. Haaveissa olis isokokoinen nainen, saa olla todella isokin. Tykkään "katsella" reheviä muotoja omalla tavallani, eli tunnustella ja hyväillä niitä. Se on ainakin aikaisemmin kiihottanut sekä mua että kumppania.
Oon kyllä käynyt baareissa laulamassa karaokea, mutta joko mulla on käynyt huono tuuri tai sitten sokeeta vaan katotaan juuri ja vain sokeena, ei minään muuna. Kerran olis baarista lähtenyt nainen matkaan, mutta sekin sanoi sivulauseessa että haluaa antaa mulle koska oon sokea. En ymmärrä tätä. Oon tämänkin takia ollut sinkku tosi pitkään. Ymmärrän kyllä että ennakkoluuloja voi olla, mutta en usko poikkeavani karaokebaarin normaalista asiakaskunnasta... Paitsi tietysti että mulla on valkonen keppi ja käytän laulaessa pistenäyttöä. Siitä tullaan muuten juttelemaan paljon, kepistä ja pistenäytöstä, mutta tuntuu ettei musta ihmisenä olla kiinnostuneita. Laulutaidosta kyllä kysellään, tyyliin "miten osaat laulaa noin hyvin vaikka oot sokea" tms. Toivoisin että mut kohdattais ihmisenä eikä aina vaan sokeana. Sokeus on osa mua, mutta mä hyväksyn sen enkä mitenkään heittäydy voivottelemaan elämääni vaan siksi että mulla sattuu olemaan yks aisti vähemmän.
Jos kiinnostaa niin kirjotelkaa KIK: Konranta tai email: [email protected]
Voitte vastata myös tänne, mutta älkää pahastuko jos mun vastauksessa teille menee aikaa täällä, tää keskusteluealue ei oo niitä kaikkein helpoimpia ruudunlukijalla. Se on se, millä mä käytän tietokonetta, se puhuu kaiken näytöllä olevan tekstin ääneen.
PS. Olisin tosi kiitollinen ja otettu jos viitsisitte kuvailla ulkonäköänne, mä kun en noita kuvia näe. Kuvailut on mulle tapa, että voin muodostaa ihmisestä kuvan päässäni. Tietysti sitten jos (toivottavasti kun) tavataan niin tunnustelu täyttää sen kuvan kokonaiseksi.

1

231

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Tässä ap. Treffit-osiosta löydyn myös, sinne saa tulla kirjottelemaan :)

    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mies, mitä minun pitäisi tehdä

      Niin, mitä naisen siis pitäisi tehdä, että lähestyisit ja tekisit aloitteen? Mikä on riittävä kiinnostuksen osoitus juur
      Ikävä
      180
      2240
    2. Miksi teillä meni...

      ...välit poikki kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      175
      1861
    3. Toivottavasti et mussukka elättele toiveita meikäläisen suhteen

      Tiedän mitä olet touhunnut joten aivan turha haaveilla mistään enää 👍
      Ikävä
      170
      1732
    4. Sofia Virralla ja Minja Koskelalla ei mitään käsitystä terveyskeskusmaksuista!

      Vasemmistopimut Sofia ja Minja täysin ulkona sote asioista, ei minkäänlaista käsitystä edes mittaluokasta, missä terveys
      Maailman menoa
      110
      1548
    5. Summit-tippuja Nicola sai Carolalta yllättävän viestin - Some älähtää rajusti: "Älä viitsi..."

      The Summit Suomi -kisa käy kuumana kylmässä Norjan vuoristossa. Nicola tiputettiin kisasta juuri ennen finaalia. Likaise
      Tv-sarjat
      26
      1504
    6. Nainen näytät mummolta. :D

      Siks sua ei huoli kukaan.
      Ikävä
      109
      1260
    7. Juusolle sataa vihaisia viestejä hoitajilta ja loput nauravat hänelle

      Ei löydy montaakaan, joka kehuisi Juuson toimintaa ministerinä: "Selvä enemmistö Juuson päivitykseen reagoineista on su
      Perussuomalaiset
      167
      1114
    8. Persuehdokas uhkasi tappaa "jätkän" ja ravintolayrittäjän

      Kuuntele tästä kuinka meuhkaa. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/4eb3034d-48c5-4f31-b53c-42be3dc9607c
      Perussuomalaiset
      77
      1073
    9. Varattais lähihotellista

      🥰 huone viikoksi. Oltais vaan ja tilattais huonepalvelusta herkkuja! Viikonloppukin käy jos et viikoksi ehdi ❤ Hyvää
      Ikävä
      150
      983
    10. Kompostointitarkastaja tuli tarkastukselle!

      En ole ikinä kompostoinnut ja eilen kävi kompostointitarkastaja kylässä. Tosi hianoa byrokratiaa taas: "Laki edellyttää,
      58
      965
    Aihe