Kaikkihan me tiedämme mistä se johtuu..
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/20b70448-ccab-43b3-9e8e-a75f35c25747
Vertailkaa tilastoja ennen vuotta 2015 tai koko 90-lukua niin totuus paljastuu..
Raiskauksen tekijät voisi luetella myös lähtömaan mukaan listalle, jotta typerät suomalaiset hempukat osaisi edes vähän varoa kenen matkaan lähtee..
Raiskaukset kasvussa Suomessa..
12
210
Vastaukset
- Anonyymi
Juu, kyllä mamujen rikollisuus on vähentynyt, elämme parasta aikaa koskaan.
- Anonyymi
Oliko se 2015 kun Halla-aho toivoi matujen raiskaavan tiettyi naiskansanedustajia . Kyllä kaikki raiskaukset lähti nousuun .
- Anonyymi
eihän se oppi kantapään kautta ojaan kaada?
- Anonyymi
V 2015 suomeen tulleet muslimi miehet ovat tähän mennessä raiskanneet n 1600 suomalaista naista
- Anonyymi
Raiskausten määrä kasvoi rajusti – Tästä se johtuu
Tilastokeskuksen mukaan seksuaalirikoksia on ilmoitettu tänä vuonna kaikkiaan 6 700.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/20b70448-ccab-43b3-9e8e-a75f35c25747
- Anonyymi
uli uli persu uli
- Anonyymi
https://www.murha.info/rikosfoorumi/viewtopic.php?p=1710299#p1710299
Hiljaa siellä, pajupuskareuhka.
- Anonyymi
Nyt uhkavaatimus:
valtio antaa tuhat euroa lisää kuussa, jo ette raiskaile. Jos ette suostu tähän, saatte pari tuhatta euroa lisää kuukaudessa jne. jatketaan.
Eiköhä raiskaukset ala vähenemään. - Anonyymi
Persuista yllättävän moni raiskaa. Persuissa on suhteessa kolminkertainen määrä raiskaajia verrattuna muiden puolueiden kannattajiin.
- Anonyymi
Sos dem puolue on rosvojen puolue
- Anonyymi
mutta ei saa karkoittaa
ei saa '
ei saa - Anonyymi
Oikeusministeriön projekti yrittää kitkeä ulkomaalaistaustaisten henkilöiden raiskaus toistuvan seksuaalirikollisuuden
Oikeusministeriön rahoittama projekti ajoittuu vuosille 2021-2022 ja hankkeen tavoitteena on ”kehittää menetelmiä seksuaalirikoksiin syyllistyneiden ulkomaalaistaustaisten henkilöiden uusintarikollisuuden ehkäisyyn”.
Hankkeeseen tarvitaan kolme työntekijää; projektipäällikkö, seksuaalikasvattaja sekä palveluohjaaja.
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä
Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain18611156Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-9210602Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin2356040Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli
Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.1814850Kokoomusnuoret: Sosiaalitukien työvelvoitteen tulisi koskea kaikkia
Riikka Purra on esittänyt, että maahanmuuttajilta tulisi edellyttää palkatonta työtä sosiaalitukien vastineeksi. Kokoom1313336- 1723325
L/OVER ikuisesti minun
Aivan järkyttävä sarja. Ei voi olla katsomatta, mutta tuo omat muistot mieleen. Näyttelijät näyttelevät turhankin hyvin402153Mitä voisit miehenä tehdä?
Suojellaksesi kaikkia naisia ja että heillä olisi juuri sinun käytöksen takia edes vähän turvallisempaa. Mitä miehenä2991713Jyrki Linnankivi, Jyrki 69 - Goottirokkarista kirkonmieheksi Lappiin!
Jyrki Linnankivi eli Jyrki 69 on The 69 Eyes -rockyhtyeen vokalisti. Lauluhommien lisäksi hän sanoittaa, säveltää ja sov61560Onnea Maria ja Vilma Amazing Race -voitosta!
Maria Guzenina ja Vilma Vähämaa voittivat Amazing Race Suomi -kisan. Voiton hetkellä Guzenina paljasti, miksi valitsi Vi161484