Ylöjärvi Suomen narkkari kaupunki

Anonyymi-ap

Ylöjärvi tykkää hyysätä narkkeja ja muita yhteiskunnan tukia nauttivia. Taasen työssä käyvän ihmisen elämää mieluummin hankaloitetaan , esim terveyspalvelut normaalille ihmisille ovat ajettu alas. Täytyisi olla narkkari tai ainakin työtön jos kunnallisia terveyspalveluja haluaa. En suosittele Ylöjärveä kenellekkään.

7

876

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Junarata on ratkaisu ongelmiin

    • Anonyymi

      Nyt Entisen sosiaalijohtajan ja Johtavan lääkärin perintö näkyy Ylöjärveläisessä katukuvassa. Työllisyyspalvelut yrittää väkisin päihderiippuvaisia ulosotossa olevia nuoria työllistää. Nyt Justiinsa haluttiin nuorten takia vahvistaa pari virkaa työllisyyspalveluissa. Ylöjärven kaupungin päättäjillä ei ole muuta mielessä kuin oma hyvinvointi.

    • Anonyymi

      Onkohan ylöjärvellä paljon huumekuolemia tai itsemurhia?

    • Anonyymi

      Työssä kävijä ei kuormita yleensä julkista sektoria sillä yksityiset terveyspalvelut palkansaajan oikeus, työnantajan maksamaa myös osin.

    • Anonyymi

      PT-mediassa tänään juttua hilluvasta nuorisosta Ylöjärvellä. Mikä jengi se on?

      • Anonyymi

        nauhan jengiä saavat liikkua vapaasti ryöstelemässä ihmisiä poliisi kyttää vaan työmatka liikenteen ylinopeuksia


    • Anonyymi

      Kuntavaalit lähestyvät. Ei kannata pelätä tämän aiheen keskusteluihin nostamista vaaliteltoilla ja tilaisuuksissa. Ei sei siitä muuten parana, pahenee vain.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mistä puhuitte viimeksi kun näitte

      Kerro yksi aiheista
      Ikävä
      50
      3864
    2. Olenko saanut sinut koukkuun?

      Hyvä. Rakastan sua.
      Ikävä
      105
      3425
    3. ROTAT VALTAAVAT ALUEITA

      Asukkaat nyt loukkuja tekemään ja kiireellä, jätehuolto kuntoon, jätteet niille kuuluville paikoille, huomioikaa yrittäj
      Äänekoski
      34
      2801
    4. Miten minusta tuntuu että kaikki tietää sun tunteista mua kohtaan

      Paitsi suoraan minä itse, vai mitä hlvettiä täällä tapahtuu ja miksi ihmiset susta kyselee minulta 🤔❤️
      Ikävä
      26
      2468
    5. Sisäsiittosuus

      Tämän kevään ylioppilaista 90% oli sama sukunimi?
      Suomussalmi
      20
      1879
    6. Alavuden sairaala

      Säästääkö Alavuden sairaala sähkössä. Kävin Sunnuntaina vast. otolla. Odotushuone ja käytävä jolla lääkäri otti vastaan
      Ähtäri
      5
      1829
    7. Kerro todelliset motiivit

      kaivattuasi kohtaan?
      Ikävä
      185
      1766
    8. Se on hyvästi

      Toivottavasti ei tavata.
      Ikävä
      28
      1519
    9. Reuters: Ukraina on iskenyt Venäjän strategisia pommikoneita vastaan. Jopa 40 konetta vahingoittunut

      Ukrainan turvallisuuspalvelu SBU on iskenyt Venäjän strategisia pommikoneita vastaan, kertoo Reuters. Uutistoimiston läh
      NATO
      387
      1468
    10. Huomenta kulta

      En mä halunnut sulle ilkeillä,päinvastoin. Miks mä niin tekisin ku rakastan sua ❤️ mut anteeksi jos ilmaisin itseäni huo
      Ikävä
      9
      1238
    Aihe