Dharma & Greg

multa jäi väliin pari jaksoa ja rupesin ihmettelemään että mitä tapahtui sille vauvalle joka Dharman ja Gregin piti adoptoida??
1195
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Se vauvan oikea äiti päätti, että se haluaa sen lapsen takas. Ja Dharma ja Greg joutu sitten antaa sen lapsen sille oikealle äidille, vaikka ne ei ois kyllä halunnu...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lizy kirjoitti:

multa jäi väliin pari jaksoa ja rupesin ihmettelemään että mitä tapahtui sille vauvalle joka Dharman ja Gregin piti adoptoida??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu