mikä on woke

Anonyymi-ap

olen isän maallinen ja taistelen wokea vastaan. en tiedä mikä on woke ja miksi sitä vastustetaan 89

3

186

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kukaan ei tiedä, mitä se woke on mutta sitä pitää muka vastustaa ihan tosissaan.

    • Anonyymi

      Eikö se oo jotain kun naiset haukkuu raiskareita ja kiikkiin jää kuten nää sarjaraiskarit Epstein ja Nygård. Niitä ei vissiin saisi syyttää .

    • Anonyymi

      Paluuta Ruskean Voiman vankeudesta ei ole, sillä se on jo levinnyt kuin Ruskea Syöpä, kuin Ruskea Syylämuodostelma läpi koko kansakunnan ja kalvaa sitä sisältä päin.

      Mitään ei ole tehtävissä, toivo on mennyt. Turha rimpuilla vastaan. Polvistu, riisuudu ja ota vastaan Ruskea Vihkimys.

      Vaseliinipurkin kannen avauksesta kuuluva rasahdus kaikuu metallisena läpi avaruuden, jossa Ruskea Aurinko loimottaa kalmanhohtoista valoaan. Laahaava askellus kaikuu Samppalinnan kallioista..... Saapuuko Messias? Saapuuko Mestari? Vai saapuuko Ruskea Rankaisija? Aaaaaaahhhhh!!!!!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Selvästi näyttää siltä, että SDP:n kannattajat hyväksyy kiusaamisen

      ja seksuaalisen ahdistelun, kun puolueen kannatus pysyy korkealla. Mitä tämä kertoo demari-äänestäjien moraalista?
      Maailman menoa
      158
      4555
    2. Päivi Räsäsen seksipaljastus loksauttaa Katja Ståhlin leuat! Elämäni biisi kohujakso tv:ssä!

      Elämäni biisi -suosikkisarjan uusinnat ovat startanneet ja nyt vuorossa on sarjan 2. jakso v. 2019. Sinisille sohville
      Suomalaiset julkkikset
      73
      4317
    3. Muistan vuosikymmenten takaa

      Toivottavasti voit hyvin ja jaksat työssäsi. Olet upea ja erinomainen ihminen, toivon kaikkea hyvää.
      Ikävä
      13
      3466
    4. Montako mitalia Suomi saa talviolympialaisista?

      Nyt heittäkää veikkaus Suomen mitalisaldosta ja mistä lajeista metallilätkät tulevat. Oma veikkaukseni on 6 mitalia. -
      Maailman menoa
      131
      3068
    5. Voiko kaivattu olla liian vanha?

      Tai muuten huonokuntoinen...
      Ikävä
      188
      2782
    6. Kokemuksia Rehux Oy yrityksestä työpaikkana?

      Jonkin aikaa seurannut kyseistä firmaa sivusta, näyttäisi, että tälläkin hetkellä olisi peräti 3 eri roolia tai paikkaa
      Työpaikat
      39
      1797
    7. Missä näit viimeksi kaivattusi?

      Menikö kohtaaminen hyvin vai ujousko esti lähestymästä?
      Ikävä
      72
      1572
    8. Kenen joukoissa Suomi seisoo maailmalla, jos SDP voittaa seuraavat vaalit?

      SDP on ainoa pohjoismainen sosialidemokraattinen puolue, joka edelleen kuuluu Sosialistiseen internationaaliin. Sitä ka
      Maailman menoa
      59
      1513
    9. Jos mies oikeasti haluaa sinut

      Hän ei ota riskiä että menettäisi sinut. Ei pienintäkään. Mies ei jätä vastaamatta viesteihin eikä pidä sinua epätietois
      Ikävä
      119
      1270
    10. IS: Riitta Väisänen kärsii ikävästä vaivasta - Vaipparalli ja 40 antibioottikuuria takana...

      71-vuotias Riitta Väisänen on kertonut tuoreista terveysongelmistaan. Väisänen on kertonut julkisuudessa jo aiemmin vaih
      Terveys
      18
      1185
    Aihe