olen isän maallinen ja taistelen wokea vastaan. en tiedä mikä on woke ja miksi sitä vastustetaan 89
Vastaukset 3
- Anonyymi
Kukaan ei tiedä, mitä se woke on mutta sitä pitää muka vastustaa ihan tosissaan.
- Anonyymi
Eikö se oo jotain kun naiset haukkuu raiskareita ja kiikkiin jää kuten nää sarjaraiskarit Epstein ja Nygård. Niitä ei vissiin saisi syyttää .
- Anonyymi
Paluuta Ruskean Voiman vankeudesta ei ole, sillä se on jo levinnyt kuin Ruskea Syöpä, kuin Ruskea Syylämuodostelma läpi koko kansakunnan ja kalvaa sitä sisältä päin.
Mitään ei ole tehtävissä, toivo on mennyt. Turha rimpuilla vastaan. Polvistu, riisuudu ja ota vastaan Ruskea Vihkimys.
Vaseliinipurkin kannen avauksesta kuuluva rasahdus kaikuu metallisena läpi avaruuden, jossa Ruskea Aurinko loimottaa kalmanhohtoista valoaan. Laahaava askellus kaikuu Samppalinnan kallioista..... Saapuuko Messias? Saapuuko Mestari? Vai saapuuko Ruskea Rankaisija? Aaaaaaahhhhh!!!!!
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Miksi vanhusraiskaajaa ei ole palautettu?
Ukkola kysyy Rantaselta, vaikka perussuomalaiset ovat olleet hallituksessa kolme ja puolivuotta. Rantasen vastaus on "3551491- 1141206
- 1151075
- 116851
Katri Helena rikkoi hiljaisuuden dramaattisella uutisella: "Elossa ja ilossa ollaan"
Katri Helena on sinivalkoinen ääni. Hänen klassikkohittinsä ovat tärkeä osa suomalaista kansanperintöä. Katri veti jääh22847- 111822
- 18470
- 38454
Vaikea löytää samantyylistä miestä
Nyt on pakko avautua. Onko ketään muuta jonka on yksinkertaisesti todella vaikeaa löytää samanhenkistä kumppania kuin i93441- 36423