Siunattua informaatiota

5

281

    Vastaukset 5

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kiitoksia kovasti. Asiasta olikin puhe salilla, mutta lisätieto ei ole pahitteeksi. Meidän perhe on noudattanut raamatullista ruokavaliota ja hyvin on siunaantunut suolikaasua.

    • Anonyymi

      Vatsaani nipistää, voisiko tämä olla merkki siitä, että kuulun voideltuihin?

      • Se on toki mahdollista, mutta raamatun mukaan Peräilma on se ratkaiseva tekijä voideltujen joukkoon pääsemiseksi. Minimivaatimuksethan ovat raamatun mukaan keskimäärin 19,14 äänekästä Peräilmaa vuorokauden aikana kahden todistajan läsnäollessa. Ja ilman Raappahousuja, jottei kokelas pääse vuskaamaan.


      • Anonyymi
        kookoo5 kirjoitti:

        Se on toki mahdollista, mutta raamatun mukaan Peräilma on se ratkaiseva tekijä voideltujen joukkoon pääsemiseksi. Minimivaatimuksethan ovat raamatun mukaan keskimäärin 19,14 äänekästä Peräilmaa vuorokauden aikana kahden todistajan läsnäollessa. Ja ilman Raappahousuja, jottei kokelas pääse vuskaamaan.

        Saattaakin olla, että kyseessä on ennuste, vatsani profetioi tulevia toilet-vierailuja.


      • Anonyymi kirjoitti:

        Saattaakin olla, että kyseessä on ennuste, vatsani profetioi tulevia toilet-vierailuja.

        Koska elämme raamatun mukaan aivan lopun aikoja, ovat huomattavat profetiat raamatun mukaan tavallisilla ihmisillä täysin mahdollisia.
        Pikku vinkkinä: kannattaa panna merkille toilettikäynnillä Peräilman laatu ja määrä. Niitä henkisyytytyneesti tulkitsemalla voi saada seelville hyvinkin tarkan maailmanlopun ajankohdan.


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ny se loppuu ( Kuhmo)

      Yhtiö on myyty. Notta yyteet meleko äkkiä, notta. Pelastautukoon ken voi. Notta se on tuulista pian.
      Kuhmo
      56
      1612
    2. Parikymppinen hakkasi nelikymppisen kriittiseen tilaan

      Ja ihminen jäi junan alle lautiosaaressa...paljon on taas sattunut ja tapahtunut. Ketähän nämä uhrit mahtaa olla 🤔 htt
      Kemi
      22
      1231
    3. Harmi että välimme

      Menivät niin solmuun.
      Ikävä
      93
      997
    4. Ajatuksia

      Mitä ajatuksia hän herättää tänään?
      Ikävä
      86
      752
    5. Hei sinä rakas mies.

      Milloinkaan kohdataan? Toivottavasti pian....❤️
      Ikävä
      41
      731
    6. Kaivattusi tärkein ulkoinen tuntomerkki

      Onko jokin muu kuin yleinen kuten kaunis, laiha. hyväkroppainen jne.
      Ikävä
      20
      559
    7. Mille kirjaimelle

      toivotat hyvää yötä , kuka on mielessäsi kun menet nukkumaan?
      Ikävä
      27
      540
    8. Nainen, miten suhtautuisit

      Jos mies ehdottaisi tapaamista? Entä siihen, jos mies kertoisi tapaamisessa tunteistaan ja haluaisi seurustella?
      Ikävä
      55
      483
    9. Katse

      Miltä se tuntuu, kun hän katsoo sinua?
      Ikävä
      31
      483
    10. Voitko kirjoittaa mulle tänne mies?

      Jos täällä käyt? Ihan kaverimielessä, jos ei muuten? Haluaisin jutella sinun kanssa. Mulla on edelleen jotenkin niin h
      Ikävä
      30
      433
    Aihe