Onko kukaan tyydyttänyt itseään tekoälyn luomalle hahmolle?

Anonyymi-ap

Tai siis varmastikin on .Kullihan ei tiedä mille ärsykkeelle sitä vatkataan mutta pääsetkö pääkoppasi aitoon runkkufiilikseen kun tiedät että näytöllä on mikropiirien luoma oletusarvo,

10

904

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Luulen että en ole erehtynyt himoamaan AI-hahmoa. Olen myös äärimmäisen allerginen feikkinaisten osalla, niitä on nykyään pornossa iljettävän paljon. Toistaiseksi feikkinaiset on melko helppo havaita, mm. käsien (ranteesta sormiin) koon, jalkojen (nilkasta varpaisiin) koon, kasvojen pyöreyden, otsan muodon, hartioiden muodon, navan sijainnin, rintojen muodon, kantokulman, ja q-kulman perusteella.

    • Anonyymi

      AI-hahmothan ovat nukkemaisia ylivoimakkaita atrappeja. En oikein voi ymmärtää, että sellaiseen voisi rakastua. Kynis.mi

    • Anonyymi

      Ei itsetyydytysobjeteihin tarvise rakastua. Riittää että he kiihottavat Sen jälkeenhän asia on pelkkää fyysistä suorittamista.

    • Anonyymi

      AI-generoituja hahmoja on hauska luoda, ja muutamalle on tullut runkattuakin. 😁

    • toimi hyvin

    • Anonyymi

      Vihaan tekoälyä, joten en.

    • Anonyymi

      En kai, mut voishan sitä katsoa vaik 3d mallinnosta, piirrosta tai muovailuvahast tehtyy hahmoa, kunhan herää oikeet ajatukset. Eli ei ole välii osaako AI tehdä aidon näköstä, vaan osaako tehdä kiinnostavaa. Mieluummin silti aito ku feikki.

    • Anonyymi
    • Anonyymi

      ihmisen mielikuvitus on tekoälyä. Itse ainakin saatan miettiä esim. keskustelua jostain aiheesta niin että juttelen toiselle kertoen jonkin toisen kanssa koettua asiaa. Loppupelissä mietin aivan muuta.

    • Anonyymi

      Räsynukettii on nätimpii ku tekoälyn tekemät 'naiset'.

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. 95
      3571
    2. Putin lähti takki auki sotaan....

      Luuli, että kolmessa päivässä hoidetaan, nyt on mennyt 3,5 vuotta eikä voitosta tietoakaan. Kaiken lisäksi putin luuli,
      Maailman menoa
      75
      3135
    3. SDP ylivoimainen ykkönen

      En ole koskaan viitsinyt käydä äänestämässä, mutta nyt SDP:n etumatka on niin kutkuttava, että pakkohan se on vaivautua.
      Maailman menoa
      83
      2588
    4. Suomalainen lähti ilman takkia sotaan

      Malli oli "kajander", johon kuului pelkästään kokardi, ja sotilaan itse metsästä katkoma puukeppi ryssien huitomiseen.
      Maailman menoa
      5
      2386
    5. Polttomoottoriauto on köyhän merkki

      Kun ei ole varaa ostaa sähköautoa, niin joutuu köyhän autoa käyttämään.
      Maailman menoa
      215
      2229
    6. Patteriauton ovia ei saatu auki - kuljettaja koki hirvittävän kuoleman!

      ”Oviongelma johti kuskin kuolemaan kolarissa – tämä ratkaisu saatetaan kieltää kokonaan Sivulliset pyrkivät tempomaan a
      Maailman menoa
      30
      2131
    7. Harmittaa ettei paluuta entiseen enää ole

      Paluuta entiseen ei ole koska pilasit kaiken.
      Ikävä
      95
      918
    8. Mies älä

      Odota enää vaan toimi. Pieni vinkkivitonen 🫰💥
      Ikävä
      41
      900
    9. Mä tiedän

      Että sä tiedät, että mä tiedän, että sä tiedät. Me molemmat tiedetään. Onko näin?
      Ikävä
      52
      796
    10. Haapaveille jotain uutta!

      Huoltoasema Haapavein keskustaan tulossa. Semmoista Jeppasissa jaappasevat.
      Haapavesi
      16
      760
    Aihe