Miten usassa ei ole enempää pressa ehdokkaaksi?

vanha kymmenistä rikoksista tuomittu pedofiili ja sitten kun naispressaa ei ole koskaan ollut eikä tule, semmoinen asetetaan vasta ehdokkaaksi

usa on niin vanhoillinen maa, että nainen on "weak", kuka vain mies sen sijaan..

nyt putinkin hieroo käsiään. oma mies paikalleen takaisin..
468
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Internet, sosiaalimedia ja kansasta tulee tyhmä kuin kivi.

Jos haluaa pitää loogisen ajattelukyvyn ja aivot tallella, niin kannattaa poistaa kaikki sosiaaliset mediat.

Äänestä
  • -
    - Suomesta oli yksi Puolue - SDP - ja SDP Hävisi Vaalit !

    - - - - - - - - - - Luulis Ketuttavan ?
    -

    Äänestä

Onhan niitä, näissäkin vaaleissa alunperin yli 10. Muun muassa Nirvana-yhtyeen basisti Kris Novoselic oli yksi ehdokkaista.

Äänestä

Aloittajankin on syytä olla uskollinen suomalainen ja alkaa nopeasti nuolemaan Trumpin persettä. Ethän vain ole amerikkavastainen?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

vanha kymmenistä rikoksista tuomittu pedofiili ja sitten kun naispressaa ei ole koskaan ollut eikä tule, semmoinen asetetaan vasta ehdokkaaksi

usa on niin vanhoillinen maa, että nainen on "weak", kuka vain mies sen sijaan..

nyt putinkin hieroo käsiään. oma mies paikalleen takaisin..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu