Nykyhistorian pelle tietää rahan arvon

`"Zelensky: Antakaa minulle kaikki jäädytetyt venäläiset varat – 300 miljardia dollaria "
2101
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Harris-kampanjan johtaja pakoilee – Skandaali: 20 miljoonaa dollaria puuttuu demokraattien vaalikassasta
Julkaistu 08.11.2024 16:42, 451 lukukertaa, Ei kommentteja

Entinen vanhempi Obaman neuvonantaja, josta tuli Kamala Harrisin neuvonantaja, David Plouffe, on poistanut X-tilinsä ehdotettuaan keskiviikkona, että Harrisin tappio oli Joe Bidenin syytä, koska hän ei luopunut kisasta ajoissa. Samaan aikaan puhkesi kampanjan velkaskandaali, jossa Podotetaan selityksiä kymmenien miljoonien dollarien kohtalosta - monien odottaessa luvattuja palkkoja.

Äänestä

Onhan tuo melko härski kaverisi, mutta rohkea pyytämään , meinaakohan perustaa johonkin oman valtion oman armeijansa kera?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

`"Zelensky: Antakaa minulle kaikki jäädytetyt venäläiset varat – 300 miljardia dollaria "

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu