Janne Puhakka haudattiin viikonloppuna. Hautajaisissa oli tunnettuja julkisuudenhenkilöitä ja yksi heistä oli Fatim Diarra. Suutaan Fatim osaa soittaa ja ilkeillä muutenkin, mutta pukeutuminen on hänellä lapsen kengissä. Mitkä lie risat sukkahousut vetänyt jalkoihinsa. Toi ei ole edes mikään pieni silmäpako, vaan kunnon reikä. Kyllä luulis tuon tason henkilön edes vilkaisevan peiliin ennen kuin lähtee hautajaisiin kunnioittamaan ystävänsä viimeistä matkaa.
https://www.seiska.fi/vain-seiskassa/ystavien-haikeat-jaahyvaiset-janne-puhakalle-epauskoinen-olo/1515757
Aika noloa Fatim Diarra
32
506
Vastaukset
- Anonyymi
Kertoo siitä, että noille henkilöille homous on itsetarkoitus eikä mikään seksuaalinen suuntaus.
- Anonyymi
DIARRA on sen tason tyyppi, että parempi kun kukaan ei kiinnitä häneen minkäänlaista huomiota. Ilkeä, röyhkeä, muita hyväksi käyttävä ja itsensä ylentänyt.
- Anonyymi
Ja tuon tason henkilö joka FD on ei ajattele juuri mitään järkevää?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ja tuon tason henkilö joka FD on ei ajattele juuri mitään järkevää?
Suurin osa matuista on älyllisesti kehitysvammaisia. Kehitysvamman vaikeustaso määritetään joko lieväksi (ÄO = 50-70), keskivaikeaksi (ÄO = 35-49), vaikeaksi.
Afrikkalaisilla ÄO on keskimäärin 65 ja Lähi-idästä tulleilla noin 70 eli suurin osa kärsii älyllisestä kehitysvammasta. Sen vuoksi ko. ÄO:n omaavat henkilöt ovat röyhkeitä sekä väkivaltaisia ja länsimaissa useimmiten laitoshoidossa. Ei ole ollenkaan varmaa, että he oppivat esim. lukemaan tai kirjoittamaan millään kielellä. Turha odottaa kehareilta mitään järjellistä toimintaa. - Anonyymi
Diarra huomataan kun on niin lihava syöttöporsas. Pukeutuu näyttävästi läskit pursuu joka saumasta. Ei ole naisellinen. Ihme kun suomalaiset ällöö tollasta. Itserakas paskiainen.
- Anonyymi
Osaako diarra edes lukea kun osaaminen on heikkoa mustalla väestöllä. Käytös on ainaskin kuin vajakilla.
- Anonyymi
Ehkä oli repäissyt tarakan jousessa lähtiessään polkupyörällä tulemaan.
- Anonyymi
meinaatko sillä ilmaiseksi saadulla 4000€ sähköpyörällä?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
meinaatko sillä ilmaiseksi saadulla 4000€ sähköpyörällä?
Ehkä jollain vähin äänin saadulla korruptiopyörällä kun edllinen piti palauttaa.
Kuntoiluun ja laihduttamiseenhan sellainen piti saada.
Minkähän merkkinen peli lienee, ei ainakaan kovin tehokas tarkoitukseen. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
meinaatko sillä ilmaiseksi saadulla 4000€ sähköpyörällä?
Oliko se pyörä ilman satulaa vai oliko jo vanteet soikeat?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
meinaatko sillä ilmaiseksi saadulla 4000€ sähköpyörällä?
Taisi mennä vaan ilmaisen safkan perässä..
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ehkä jollain vähin äänin saadulla korruptiopyörällä kun edllinen piti palauttaa.
Kuntoiluun ja laihduttamiseenhan sellainen piti saada.
Minkähän merkkinen peli lienee, ei ainakaan kovin tehokas tarkoitukseen.Kyllä Diarran olisi syytä polkea oikein kunnon vanhan ajan polkupyörällä Ei tuota painoa hallintaan saa millään sähköpyörällä!
Kyllä elämä helpottuisi huomattavasti , jos tuo paino hieman putoaisi!! - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Oliko se pyörä ilman satulaa vai oliko jo vanteet soikeat?
Pyörä hajosi kun ei kestänyt painoa renkaat vääntyivät hihhh.
- Anonyymi
Kuvan perusteella sukkahousut on ehyet? Onko aloittaja sokea?
- Anonyymi
"Anonyymi
2024-11-09 10:05:28
Kuvan perusteella sukkahousut on ehyet? Onko aloittaja sokea?"
´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´
On se näkee kangastuksia.
Kangastukset ovat visioita haaveista. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
"Anonyymi
2024-11-09 10:05:28
Kuvan perusteella sukkahousut on ehyet? Onko aloittaja sokea?"
´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´
On se näkee kangastuksia.
Kangastukset ovat visioita haaveista.Aivan selvä reikä vasemmassa sääressä ja silmää pako.
- Anonyymi
Onko tarkistettu kaikki, ettei varastanut kynttilänjalkoja.
- Anonyymi
"ainoa syy muuttaa maalle on insesti ja se, että kukaan ei kuule, kun vaimo huutaa apua"
Vihreät suorastaan rakastaa Suomalaisia, - Anonyymi
lää5ri4n määr5äyksee4t haqllitus o4epo-petteri yliajaa.. hyvä normi että al43ki-qanterontakinsokeaksi3wlisailmälasikiwelroja silmienpoisroruehAKKEINA
- Anonyymi
Petollisissa sai vaikutelman että kun FD on pahalla tuulella niin on paras pysytellä kaukana.
- Anonyymi
Ei Fat im Diarrea voi mitään syntyperälleen.
- Anonyymi
Olisikohan tuo läski tehnyt samoin, jos uhri olisi ollut valkohoinen hetero mies?
- Anonyymi
Fatim on ajantasalla muodissakin. Vieläkin näkee nuorisolla farkunlahkeita, joissa on revityn näköisiä reikiä, myös legginseissä on kivat repaleiset reiät polvien kohdalla.
Nuorison vaatekaupoista saa myös valmiiksi revittyjä farkkuja ja legginsejä.- Anonyymi
Veljensä omistaman verojen maksuja välttelevän vaatefirman kuteet mainosmielessä taas kerran isosiskolla päällä?
- Anonyymi
Älkääs nyt onhan toi fatsin lumpeenlehtin aika tyylikäs mistä lie on sen matkalla repässyt.
- Anonyymi
Onko oikein villalankaa, joka on laitettu rusetiksi lumpeenlehteen?
- Anonyymi
Syntyperälleen ei voi kukaan mitään, mutta ilkeydelle voi.
- Anonyymi
Fatim on syntyperäinen suomalainen. Mutta siitä ei aloituksessa ollut kyse, vaan arvokkuudesta hautajaisissa, arvostuksesta vainajaa ja omaisia kohtaan.
- Anonyymi
Onko se ehkä jotain Norsunluurannikon suomalaisia?
- Anonyymi
Vaatteet surkeat ja röyhkeä nainen. Hoitas eduskunnassa työnsä miks pitää tv ohjelmiin tunkea itsensä ei ole suosittu muutenkaan. Lihottanut itsensä näin joulun alla niin syöttöporsaat tekevät. Jo on inhottava musta nainen.
- Anonyymi
Toi Fatima sen veli ovat kyllä niin julkisuudenkipeitä ja vallanhimoisia että melkein pelottaa jos jonakin päivänä saavat todellista valtaa Suomessa.
- Anonyymi
Diarra kuuluu wokeänkyröihin ja on yksi vihervasemmiston kaikessa jopa päivä oikeassa olevista. Tämä onnistuu julistamalla kaikki muut natseiksi, fasisteiksi tai lähempänä olevat tyhmiksi, jotka eivät ymmärrä suurten nerojen ylivoimaista tietämystä kaikista maapallon asioista.
Pari päivää sitten Diarra julkaisi saamansa kamalan tekstiviestin. Joskus nämä aina ja kaikesta oikeassa olevat kirjoittavat itse itselleen ja hyödyntävät sitä osoituksena natsien ja fasistien hirveästä pahuudesta. Maalittaminen ja vainoaminen on Diarran ja muun vihervasemmiston tärkeää toimintaa ja siinä heidän oppimestareinaan ovat toimineet mm. Putin ja Trump. Mitäpä totuudesta kun valheilla pärjää paremmin.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Moikka rakas
Oon miettinyt meidän välistä yhteyttä viime aikoina. En ihan osaa pukea sanoiksi, mitä kaikkea tunnen, mutta halusin vaa216535Malmin tapaus on järkyttävä
Kolme ulkomaalaistaustaista miestä raiskasi nuoren tytön tavalla, jota ei meinaa uskoa todeksi. Mikä voisi olla oikeampi5552261- 1471847
- 821224
HS: Kuka vielä uskaltaa mennä sairaalan ensiapuun?
https://www.hs.fi/mielipide/art-2000011212025.html Tässä on hyvin ajankohtainen mielipidekirjoitus koskien Malmin sairaa971022- 72970
Ökyrikas Kurkilahti mussuttaa veroistaan
Pakeni aikoinaan veroja Portugaliin mutta joutui palaamaan takaisin kun Suomi teki verotussopimuksen Portugalin kanssa.78907Jos tämän vaan sulkee ja avaa 5 vuoden päästä
Täällä on luultavasti edelleen näitä ihan samoja juttuja. On kuin kauniit ja rohkeat samat jutut junnaa. Heips. 👋🏻 E10833- 31827
Yhdysvalloissa työllisyys paranee, Suomessa työttömyys kasvaa, missä vika?
Miten tämä on mahdollista että 177 000 uutta työllistä tuli USAssa yhdessä kuukaudessa, vaikka Trump on ruorissa? Orpon146751