Miksi miehet muuttuu

Anonyymi-ap

Miksi miehet muuttuu?
Ensin halutaan vaimoa kimpassa kaverien kanssa ja oma mies nauttii kun toinen mies panee vaimoa.
Mitä tapahtuu kun törmätään isokaluiseen mieheen niin oma mies alkaa perääntymään vaikka vaimo haluaisi ehdottomasti kokeilla ainakin kerran miltä tuntuu kun alakerta on tosi täynnä.
Pelkääkö miehet että pillu menee rikki jos sinne pannaan todella iso kulli?
Tämä 26-vuotias rouva olisi halukas kokeilemaan todella isoa kalua suuhun ja pilluun.

11

1026

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Päinvastoin! Itseäni kiukuttaa, jos pienimunaisempi pääsee vaimon vitulle. Se ei ole ansainnut sitä. Mitä isompi kyrpä venyttää vaimoni kiimaista vittua sitä kiihottavampaa se on.

      • Anonyymi

        Meilläkin on sitä parempi mitä isommalla kalulla vaimoa panevat.
        Vaimon lemppari on 2 kullia pillussa yhtä aikaa.
        Vaimo saa 5-8 yötä kuukaudessa kahta miestä.


      • Anonyymi

        Minä saisin kokea tosi isoa kalua mutta mun mies ei oikein haluaisi että antaisin tälle miehelle vaikka minä haluaisin.
        Mieheni kuitenkin nauttii kun vaimoa panee muutkin miehet niin miksihän tätä miestä ei päästetä vaimoa panemaan?
        Olen yrittänyt sanoa että olisin tosi kiitollinen jos saan nauttia haluamastani miehestä ensin.


      • Anonyymi

        Minunhan pitäisi olla sinun vaimosi niin saisin kokea isokaluisen miehen pillussa ja suussa.


    • Anonyymi

      Kerro lisää. Minkälainen perse ym?

    • Anonyymi

      Ei ne rikki menemistä pelkää,ne pelkää että oma ei kelpaa isomman jälkeen. Minun vaimolla oli iso kullinen rakastaja sain aina liukasta turpeaa vaikka ei niin iso olekkaan.

    • Hei
      Ei kukaan rikkoontumista pelkää. Se on menettämisen pelko. Jos vaimo nauttii liikaa ja ei sitten tyydykään enää pieni kulliseen omaan mieheen.

      • Anonyymi

        Ei vaimoa tarvitse tyrkyttää muille kun himoitseavat kaunista isorintaista siroa rouvaa ja nautinnollisesti panevat.


      • Anonyymi

        Miksi mies ei ota kyseistä miestä mukaan niin olisin miesten kimppanainen aina kun haluavat.
        Omalle miehelle olen luvannut puhua oman 23-vuotiaan siskoni tuuraamaan minua jos saan itse olla haluamani miehen kanssa.


    • Anonyymi

      Olemme kolmansia harrastaneet 15 vuotta. Olemme nyt N 55 M 65v vieläkin etsimme uusia tuttavuuksia. Muistan ekan miehen tänä päivänäkin oli musta mies jonka mieheni etsi seksiterhvit sivustolta. Kuva oli kaverista myös miehuus kuvattu erikseen, ilmoitti mitan myös 23 cm. Kauhistuin aluksi samalla tunsin vetoa tätä miestä kohtaan, miehelläni noin 15cm peniksen pituus. Sain nauttia kunnolla tästä herkusta, paras kokemus ikinä joka työntö vei melkein tajuntani. T. Marjut

      • Anonyymi

        Kun sieltä mahtuu tuommoinen yli 4kg lapsi tulemaan ulos niin mahtuu sinne melkoinen kullikin soutelemaan.
        Haluaisin itse kans kokeilla varsinkin paksua kalua.
        Minua sais nussia vaikka heti jos olisi tosi paksu aisa!


    Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kansalla on oikeus tietää miksi persut pettävät

      Koko kulunut hallituskausi on kysytty persuilta, minkä vuoksi he ovat pettäneet käytännössä jokaisen vaalilupauksen, ain
      Maailman menoa
      61
      7530
    2. Venäjän armeijan evp-upseeri: Armeija surkeassa tilassa, jonka läpäisee kaiken kattava

      valehtelu. Venäläiset alkaneet pohtia julkisesti maan todellisia tappioita. Z-bloggari ja 3. luokan kapteeni (evp.) Mak
      Maailman menoa
      124
      2959
    3. Minkälaisen viestin

      Laittaisit ikävöinnin kohteelle, jos rohkenisit?
      Ikävä
      143
      1793
    4. Kansalla on oikeus tietää mikä on SDP:n talousohjelma jolla maan talous

      saadaan nousuun? Miksi puolue piilottelee sitä, vai eikö sitä ole? Tähän asti olemme vaan saaneet kuulla hallituksen ha
      Maailman menoa
      65
      1669
    5. Ammattiliitto 900 euroa/vuosi - Työttömyyskassa 72 euroa/vuosi

      Ammattiliitosta eroamalla voi säästää jopa 800 euroa vuodessa. Mitä enemmän tienaat, sitä enemmän maksat liitolle. Esim
      Maailman menoa
      117
      1479
    6. Miten voit olla niin tyhmä

      että et tajunnut että sua vedätettiin? Tietäisitpä miten hyvät naurut on saatu. Naiselle
      Tunteet
      169
      1429
    7. Missä vaiheessa

      Päätit irl luovuttaa minun suhteeni?
      Ikävä
      131
      1173
    8. Millaisena uskot

      Kaivattusi kokevan tunteensa?
      Ikävä
      78
      869
    9. Kyriake=Kirkko

      Kirkko, Kyriake Kirkko-sana tulee kreikankielen sanasta Kyriake=Herran omat, Kristuksen omaksi kastettujen suuri joukko
      Kaste
      47
      812
    10. Mitä haluat eniten

      Kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      53
      764
    Aihe