Miksi miehet muuttuu

Anonyymi-ap

Miksi miehet muuttuu?
Ensin halutaan vaimoa kimpassa kaverien kanssa ja oma mies nauttii kun toinen mies panee vaimoa.
Mitä tapahtuu kun törmätään isokaluiseen mieheen niin oma mies alkaa perääntymään vaikka vaimo haluaisi ehdottomasti kokeilla ainakin kerran miltä tuntuu kun alakerta on tosi täynnä.
Pelkääkö miehet että pillu menee rikki jos sinne pannaan todella iso kulli?
Tämä 26-vuotias rouva olisi halukas kokeilemaan todella isoa kalua suuhun ja pilluun.

11

981

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Päinvastoin! Itseäni kiukuttaa, jos pienimunaisempi pääsee vaimon vitulle. Se ei ole ansainnut sitä. Mitä isompi kyrpä venyttää vaimoni kiimaista vittua sitä kiihottavampaa se on.

      • Anonyymi

        Meilläkin on sitä parempi mitä isommalla kalulla vaimoa panevat.
        Vaimon lemppari on 2 kullia pillussa yhtä aikaa.
        Vaimo saa 5-8 yötä kuukaudessa kahta miestä.


      • Anonyymi

        Minä saisin kokea tosi isoa kalua mutta mun mies ei oikein haluaisi että antaisin tälle miehelle vaikka minä haluaisin.
        Mieheni kuitenkin nauttii kun vaimoa panee muutkin miehet niin miksihän tätä miestä ei päästetä vaimoa panemaan?
        Olen yrittänyt sanoa että olisin tosi kiitollinen jos saan nauttia haluamastani miehestä ensin.


      • Anonyymi

        Minunhan pitäisi olla sinun vaimosi niin saisin kokea isokaluisen miehen pillussa ja suussa.


    • Anonyymi

      Kerro lisää. Minkälainen perse ym?

    • Anonyymi

      Ei ne rikki menemistä pelkää,ne pelkää että oma ei kelpaa isomman jälkeen. Minun vaimolla oli iso kullinen rakastaja sain aina liukasta turpeaa vaikka ei niin iso olekkaan.

    • Hei
      Ei kukaan rikkoontumista pelkää. Se on menettämisen pelko. Jos vaimo nauttii liikaa ja ei sitten tyydykään enää pieni kulliseen omaan mieheen.

      • Anonyymi

        Ei vaimoa tarvitse tyrkyttää muille kun himoitseavat kaunista isorintaista siroa rouvaa ja nautinnollisesti panevat.


      • Anonyymi

        Miksi mies ei ota kyseistä miestä mukaan niin olisin miesten kimppanainen aina kun haluavat.
        Omalle miehelle olen luvannut puhua oman 23-vuotiaan siskoni tuuraamaan minua jos saan itse olla haluamani miehen kanssa.


    • Anonyymi

      Olemme kolmansia harrastaneet 15 vuotta. Olemme nyt N 55 M 65v vieläkin etsimme uusia tuttavuuksia. Muistan ekan miehen tänä päivänäkin oli musta mies jonka mieheni etsi seksiterhvit sivustolta. Kuva oli kaverista myös miehuus kuvattu erikseen, ilmoitti mitan myös 23 cm. Kauhistuin aluksi samalla tunsin vetoa tätä miestä kohtaan, miehelläni noin 15cm peniksen pituus. Sain nauttia kunnolla tästä herkusta, paras kokemus ikinä joka työntö vei melkein tajuntani. T. Marjut

      • Anonyymi

        Kun sieltä mahtuu tuommoinen yli 4kg lapsi tulemaan ulos niin mahtuu sinne melkoinen kullikin soutelemaan.
        Haluaisin itse kans kokeilla varsinkin paksua kalua.
        Minua sais nussia vaikka heti jos olisi tosi paksu aisa!


    Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä

      Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain
      Maailman menoa
      357
      12283
    2. Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli

      Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.
      Maailman menoa
      255
      5367
    3. Kokoomusnuoret: Sosiaalitukien työvelvoitteen tulisi koskea kaikkia

      Riikka Purra on esittänyt, että maahanmuuttajilta tulisi edellyttää palkatonta työtä sosiaalitukien vastineeksi. Kokoom
      Maailman menoa
      211
      3906
    4. Purra vaatii: Työvelvoite maahanmuuttajille ja kantasuomalaisille pitkäaikaistyöttömille

      Jos Perussuomalaiset ja Kokoomus ovat seuraavan hallituksen kaksi johtavaa puoluetta, on suomalaisille pitkäaikaistyöttö
      Perussuomalaiset
      195
      2573
    5. Jyrki Linnankivi, Jyrki 69 - Goottirokkarista kirkonmieheksi Lappiin!

      Jyrki Linnankivi eli Jyrki 69 on The 69 Eyes -rockyhtyeen vokalisti. Lauluhommien lisäksi hän sanoittaa, säveltää ja sov
      Työ ja opiskelu
      15
      1962
    6. Onnea Maria ja Vilma Amazing Race -voitosta!

      Maria Guzenina ja Vilma Vähämaa voittivat Amazing Race Suomi -kisan. Voiton hetkellä Guzenina paljasti, miksi valitsi Vi
      Tv-sarjat
      19
      1824
    7. Mikä on mielestäsi paras miestyyppi?

      Esimerkit kärjistettyinä: a) perustavallinen/tasainen b) himourheilija c) varakas, turvallinen elättäjä d) puolikrimina
      Ikävä
      167
      860
    8. Martina Aitolehti

      Instagramissa pomppas esille Martinan kumipallot. Ihan säikähin. Ja tää on Martina-ketju!
      Kotimaiset julkkisjuorut
      271
      832
    9. No kolahtaako kukaan

      Samalla tavalla kuin mä? Harmi kun et uskaltanut kohdata. Ehkä me löydetään jotkut muut jotka voi olla konkreettisempiak
      Ikävä
      74
      742
    10. Rippituoli

      Kerro joku synkkä tai outo salaisuus, joka liittyy ikävääsi kaivattuasi kohtaan. Tee tunnustus anonyyminä. Se helpottaa
      Ikävä
      59
      696
    Aihe