Arabimaissa naisten hakkaaminen on 100% yleistä.

Anonyymi-ap

Nyt näyttää Suomessakin tuo vieras kulttuuri jalkautuvan. 30 % naisista on saanut kokea väkivaltaa parisuhteessa. Että sellaista se Islam ? Taisipa olla vielä niinkin, että jo 9 vuotias voidaan panna paksuksi pakkoaviliiton avioliiton varjolla. Ja tietenkin, kaikki kätketään hyvyyden kaapuun, mihinkäs tuo pahuus muualle ? Ja tuo kaapu on pakollinen vain naisille. Jos et sitä käytä, niin heitetään happoa naamalle.

3

447

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Orpo, Tämä on häpeä yhteiskunnassamme, Itsepä näitä tuoti rikollisia tänne laahaa.

    • Anonyymi

      Kaikki mainitsemasi on täyttä totta. Islamistisissa kotitalouksissa naisilla ei ole niin perus- kuin ihmisoikeuksiakaan, kuten Taleban-tapaus on tuonut julki.

      Kaikkien maailman naisten kannattaa valita muun uskonnon kuin islamin mies itselleen, jotta sukupuolten tasa-arvo leviäisi globaalisti.

    • Anonyymi00004

      Joskus käyn äitini luona kylässä.Hänelle on kaikki maailman ns.naisten lehdet.SE kaikki on täyttä paskaa.Ei kukaan niissä lehdissä sano että todellinen totuus on se että naisen elämä voi olla täydellistä helvettiä vauvasta vanhuuteen.Äärimmäinen sairas sovinismi on tosi asia joka puolella maailmaa.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Missä kokoomuksen naiset?

      Hähmäistä ukkotarinaa kuultu koko viikonloppu. Kukaan ei ole kokoomuksessa edes yrittänyt pitää naisten puolta. Jopa
      Maailman menoa
      8
      3142
    2. Finland is now Petter place

      Audin B-ryhmän ralliautolla saatiin kansa voimaan hyvin. Kiitos kokoomus huumoripläjäyksestä.
      Maailman menoa
      9
      2158
    3. Ilman Stadia Suomessa ei olisi kunnon lihajalosteita

      HK, Helsingin makkaratehdas, Votkin, mitä näitä nyt onkaan. Böndellä ei ole kunnollisia jalostajia.
      Maailman menoa
      116
      1778
    4. Huomasitko? Tidjan Ban tyttöystävä paljastui - Tuttu kohutusta rakkausrealitystä

      Ban tyttöystävä on Kolmiodraama-realityn Heidi Kytö. Ba ja Kytö kertoivat maaliskuussa 2026 somessa, että he ovat seurus
      Suomalaiset julkkikset
      10
      1126
    5. Alkuperäinen Jeesuksen antama kastekäsky on Matteuksen evankeliumissa

      Matt.28:16-20 16 Ja ne yksitoista opetuslasta vaelsivat Galileaan sille vuorelle, jonne Jeesus oli käskenyt heidän menn
      Kaste
      133
      1012
    6. Vilpitön totuudenetsiä löytää totuuden kasteesta.

      Nykyaikana on niin paljon tietoa saatavilla että vilpitön totuudenetsiä löytää totuuden myös kristillisestä kasteesta. R
      Kaste
      450
      992
    7. Pistä joku tunniste vuosien takaa

      Meidän välillä. Naiselta pyydän.
      Ikävä
      36
      803
    8. Pidätkö vielä elämäsi

      Rakkautena minua
      Ikävä
      53
      733
    9. Mietin tässä yhtä kysymystä

      Pysyisitkö minun kävelytahdissa mukana?
      Ikävä
      67
      701
    10. Toivon että kuulut elämääni

      Mutta aika näyttää miten läheisesti. Lupaan kertoa jossain sivulauseessa, kun muutan paikkaa.
      Ikävä
      30
      675
    Aihe