Aivan kuten Trump toteaa:
Vasemmiston ajama sukupuoli-ideologia on lapsiin kohdistuvaa väkivaltaa.
https://m.youtube.com/watch?v=Wu2X_xgVfBo&pp=ygUESnVqdQ%3D%3D
Vasemmiston ajama sukupuoli-ideologia on lapsiin kohdistuvaa väkivaltaa.
https://m.youtube.com/watch?v=Wu2X_xgVfBo&pp=ygUESnVqdQ%3D%3D
Vastaukset 8
Vanhimmat
Eli..
Haluavat tehdä lapsista sekopäitä. Kuusivuotias lapsi saattaa kuvitella, että sukupuolenvaihto olisi kiva asia ja vieläpä uskoa siihen, että sukupuoli vaihtuu, kun aikuiset sitä ideaa myyvät. Tosiasiassa sukupuolta ei voi vaihtaa, mutta sen voi tärvellä.
He siis haluavat jallittaa lapset, jotka eivät ymmärrä mitä se sukupuolen vaihto on, eikä heillä ole mitään käsitystä seksuaalisuudesta, tekemään päätöksiä mielikuvitusta olevan sukupuolenvaihdoksen. Lapsethan uskovat mitä vaan ja ovat helppoja uhreja huijareille ja sitähän tuo on. Lapset huijataan uskomaan, että sukupuolen voi vaihtaa. Nämä ihmiset ovat pahuuden asialla.
Onneksi edes joku on järjissään ja puhuu asiaa.
Lapsia suojeltava sairailta vihervasemmiston ideologioilta
Pride-ideologian levittäminen kouluissa ja varhaiskasvatuksessa on lopetettava. Lapsilla on oikeus kasvaa turvassa ideologiselta painostukselta, ja vanhemmilla on oikeus kasvattaa lapsensa totuuden ja luonnollisen järjestyksen mukaisesti.
Nyt on vanhempien syytä olla hereillä siitä, minkälaista aivopesua siellä koulussa tehdään, opetussuunnitelma on täysin mätä, päämääränä on tehdä lapsista pahasti identiteettiongelmaisia ja henkisesti heikkoja.
Trump on Epsteinin asialla kun haluaa nuoret tytöt eheytymään hänen urinaarikseen.
Trumphan kuuluu Epstein-jengin sisäpiiriin. Siinä jengissä kyllä osataan tuo lasten "suojelu".
Trump piilottelee lapsia raiskanneiden miljardöörien nimiä.