Joita demokraatit kehittelivät 4 vuotiskaudellaan Bidenin siunaamina. Nyt palataan normaaliin elämään ja kaikki sekovitsit lapsiin kohdistuvat henkiset ja fyysiset toimet kumotaan, eli palautetaan luonnollinen elämä ja järki tähän kaikkeen.
https://www.youtube.com/watch?v=hXSUJtxxFuc
Mihin hulluuteen olisi menty jos demokraattinen puolue olisi voittanut vaalit? Sitä voi vain kauhistella.
https://www.youtube.com/watch?v=hXSUJtxxFuc
Mihin hulluuteen olisi menty jos demokraattinen puolue olisi voittanut vaalit? Sitä voi vain kauhistella.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Ai niinkö, että USA:n demokraatit ovat vasemmistoa, kas kun et sano, että kommunisteja! Hahahhaaa.
Persut näkee kaikkialla kommunisteja ja vasemmistolaisia. Kamalinta persulle on että suomen nuorisolle monikulttuurinen suomi on itsestäänselvyys.
Kaikki muut paitsi äärioikeisto OVAT kommunisteja.
USA:n demokraatit eivät ole suomalaisen mittapuun mukaan vasemmista, mutta ovat USA:n.
Mitähän "sekovitsejä lapsiin kohdistuvia henkisiä ja fyysisiä toimia" demokraatit tekivät? Siis ihan oikeasti eikä vain äärioikeiston vaihtoehtoisessa todellisuudessa.
Aivan hirrvweetä
Kerro lisää...
Siis tosihullua!
Hirwueetää
Kyllä Trumpin ja konservatiivisen puolueen vastustajana oli demokraattinen puolue. Demokraateilla ja vasemmistolla on samat aatteet.
Trumpin Project 2025 -ohjelma etenee.
Taitaa myös häkki heilahtaa monella jos eivät ehdi kadota maan alle.
https://www.youtube.com/watch?v=Wu2X_xgVfBo