Trump oikeassa kun ottaa hallintoonss vain lojaalit nuolijat .

Ei Putinillakaan ole kuin nuolijoita hallinnossaan . Eikä oo tällä Kim Jong Sunillakaan .
5105
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Tarkoitus on paljastaa korruptoidut mätäpaiseet. Oletteko varma että jokainen noista esille tuoduista on alkuperäinen henkilö? Katsokaa tarkasti. Eihän ole onnistunut tunnistamaan sitä että Biden joka nähty viime vuosina olisi oikea Biden.. heh heh. Se on joku muu ..

Äänestä

Meidän oma pressa on pahin nuolemaan jopa koiria.

Äänestä

Jos hallinnon pitää ! saada jotain asioita aikaan niin silloin pitää valita hallintokumppanit .

Äänestä

Johan vihreät ja vasemmisto on ilmoittaneet, ettwivät mene hallitukseen muiden kuin nuolijoiden kanssa.

Äänestä

Diktatuurii meininkiin on trumpilla.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Ei Putinillakaan ole kuin nuolijoita hallinnossaan . Eikä oo tällä Kim Jong Sunillakaan .

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu