Matti Kelo USA:n Urheiluministeriksi!

Anonyymi-ap

STOP THE PRESS!!!!

Moni on varmasti kuvitellut, että jos pedari nimitetään oikeusministeriksi ja Fox Newsin toimittaja puolustusministeriksi, niin oltaisiin rohkeilla vesillä. Tai jos Venäjän puolestapropagandisti alkaa vastata tiedustelusta. Mutta mitä vielä! United States Athletic Associationissa Nyrkkeilyliiton johtokunnan Suomalaisena vierailevana jäsenenä toimiva Matti Ensio Kelo on nimitetty USA:n urheiluministeriksi!

Kelon nimitys tapahtuu Trumpin yksityisasunnolla Floridassa, toiveena olisi että eräät matkamiehet ehtivät tilaisuuteen.

PS. Hietanen on alkanut jo ammuskella tauluihin, hänet sivuutettiin kokonaan, vaikka omaa 40v enemmän kokemusta

1

218

    Vastaukset 1

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kelon nimitystilaisuus on huomenna klo 18.00 paikallista aikaa Trumpin kartanolla, Pera ja Opa ehtivät paikalle nippa nappa niukin naukin.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä kaivatussasi

      on parasta?
      Ikävä
      90
      1379
    2. Koska muru nähdään

      Kaksin?
      Ikävä
      46
      758
    3. Sinisilmäiselle tutulle miehelle

      Iltaisin ikävä pahenee ja olet usein mielessä. Toivon merkitseväni sinulle paljon. On ihan hirveän vaikeaa miettiä, mit
      Ikävä
      65
      707
    4. Sanoppa ihan rohkeasti

      Mun huonot puolet! En suutu…
      Ikävä
      88
      704
    5. Et vaan tajua

      Että rakastan sua
      Ikävä
      20
      669
    6. Nainen ... ala olemaan miehille täysin hyödytön

      Otsikossa on paras neuvo jokaiselle naiselle, jonka hän voi koskaan saada. Moni mieshän ajattelee jo nyt, että naiset o
      Sinkut
      143
      630
    7. Olivia Oras

      "Yle MOT:n tietojen mukaan Oras oli joutunut sairaalahoitoon helsinkiläisellä kauneusklinikalla tehdyn rasvaimun yhteyde
      Kotimaiset julkkisjuorut
      62
      628
    8. Olen jo oppinut tuntemaan

      sinun kirjoitustyylisi
      Ikävä
      53
      618
    9. Mikä herkku

      Kaivattusi On? 😁
      Ikävä
      51
      602
    10. Mikä kaivatussasi

      on pahinta?
      Tunteet
      47
      591
    Aihe