TIS-Marko puhuu naisista aika tökerösti

Anonyymi-ap

Vai onko vaan omaan korvaan jutut turhan roiseja ja naista arvostelivia? Vastahan tempparit alko eikä ne ole ollu siellä kun hetken ja jutut jo tuota tasoa.
Sen jutut ääripään pimpeistä (lihapullatrippi sekä lonkerotölkki ja nuppineula) oli aika vastenmielisiä ja vaikutti ettei ehkä uponnut ihan sinkkunaisiinkaan. Varatut naisetkin ihmetteli.

Symppis tyyppejäkin onneks löytyy. Toivottavast tästä Temptation Island -kaudesta tulee parempi ku edelliset.

3

744

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Markon ja Saran temppari-reissu loppui lyhyeen. Toivottavasti tilalle tulee joku uusi pari.

    • Anonyymi

      Tämä ohjelma on kyl ihan 👎 miksi lähdetään tälläseen sekoiluun itkee ja sekoilee kännäämään 🤔Kuronen 👎👎. Tässä esimerkkiä nuorille😓!?

    • Anonyymi

      kusipäiden ohjelma sekä katsojat että ne jotka menevät sinne, puhumaan paskaa, juopottelemaa, kieroilemaan,nylkyttämään ja sextaamaan telkkarikameroiden eteen eli häpäisemään itsensä. tässä näkyy tämä nykyajan ihmisten häpeämätön elämän tyyli, eimitään isä ja äitykkätyyppeja joilla jotakin vastuuta,

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miten hyvin tunnet kaivattusi?

      Mikä hänessä kiehtoo? Asiallisia vastauksia kiitos. 🙋🏻‍♂️
      Ikävä
      152
      7133
    2. Mies, mua jotenkin kiinnostaa

      Että osaatko sä ollenkaan höllätä? Ootko aina kuin persiille ammuttu karhu. Pohtimassa muiden vikoja?
      Ikävä
      150
      5976
    3. Ootko nainen jotenkin

      Epävarma ulkonäöstäsi
      Ikävä
      142
      5213
    4. Moi kuumis.

      Just ajattelin sua. Oot mun rauha, turva ja lämpö. Olet monia muitakin asioita, mut noita tartten eniten. Pus.
      Ikävä
      48
      4717
    5. Milloin olisi sinun ja kaivattusi

      Kaunein päivä? Kamalin hetki? Miksi? Kumpaa pyrit muistelemaan? Kumpi hallitsee mieltäsi?
      Ikävä
      55
      4058
    6. Oletko joutunut kestämään

      Mitä olet eniten joutunut kestämään?
      Ikävä
      71
      3254
    7. Itkin oikeasti aamulla taas

      Haluaisin niin kertoa miltä musta tuntuu. Oon jotenkin hajalla. Tarvitsin ees jonkun joka ymmärtää.
      Ikävä
      61
      3200
    8. Minun rakkaani.

      Haluaisin käden mitan päähän sinusta. Silleen, että yltäisin koskettamaan, jos siltä tuntuu. Olen tosi huono puhumaan, m
      Ikävä
      25
      2962
    9. Where are you

      Now 🫂☕️🩷
      Ikävä
      47
      2457
    10. Naiselle hyvää viikkoa

      olet edelleen sydämessäni. Toivon sinulle myötätuulta mitä ikinä teetkään🪢
      Ikävä
      18
      2359
    Aihe