Perjantai-ohjelmassa tänään myötähäpeäjakso

Vaikea katsoa tota, myötähäpeän tunne oli liikaa 🤭
Lukuunottamatta sitä budhalaistyyppiä.
3195
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Haastateltavat lukuunottamatta tuota ex-budhalaismunkkia pärjäävät vain verorahoitetussa huvinvointivaltiossa, mutta typeryyttään ajavat armotonta oikeistolaista kaupunkiviidakkoa jossa heilla ei olisi mitään mahdollisuuksia.

Pullamössökaverista paistoi vielä typeryys ja suojattu elämä läpi.

Äänestä
  • Pullapojalla on vielä märät korvantaustat.

    Äänestä

Joo, oli kyllä karmeaa katsottavaa ja kuultavaa, paitsi tosiaan se Johannes Cairns.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Vaikea katsoa tota, myötähäpeän tunne oli liikaa 🤭
Lukuunottamatta sitä budhalaistyyppiä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu