Vanhan mopen kuolemasta iso surujuttu!

3126
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Jos olisin julkkis ja omistaisin koiran tai muun lemmikin...
Sanoisin että sehän oli vaan eläin (toki rakas) mutta niitähän saa uusia jos haluaa.

Äänestä

Se oli varmaan se koronarokote.

Joko nyt porukka tajuaa että lööpit saa tuntumaan että ihmisiä kuolee kuin kärpäsiä?
Kun kukaan ei ole kuollut niin sitten otsikoihin kuollut koira.

Äänestä

Helvetin tyhmää uutisointia.
Siellä joku mädättäjä toimittaja keksinyt otsikon.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kas kun ei valtiollisia hautajaisia.. https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/jukka-hildenin-perhe-kohtasi-suuren-surun-lepaa-rauhassa-mars/9052150

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu