Piilossa pysyy peikot kirkkaalla päivän valolla.
Onks kukaan nähnyt Putinia ?
Anonyymi-ap
10118
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
En oo ihan varma, mutta demarien toimistolla pyöri hyvin samannäköinen mies.
Ilmankos siellä kuhinat käypi ja takaovista kulkevat.
Jos se on ministeri Rantasen makkarissa ? .
Marihan lupasi putelle turvapaikan .
Putin oli tänään tuolla Prismassa pullaa ostamassa...
Onko kukaan saanut kuvattua Putinia.
Kuinka suuri osa Venäjästä on Putinia vastaan?
Ensiksi mainittujen katsotaan olevan suurelta osin enemmän tai vähemmän lojaaleja hallitukselle ja Putinille, kun taas jälkimmäiset vastustavat hallitusta ja ovat enimmäkseen edustettuina hallituksen elimissä. Venäläisen kansalaisjärjestö Levada Centerin mukaan noin 15 % Venäjän väestöstä paheksui Putinia vuoden 2023 alussa.
Täytyy tunnustaa etten ole nähnyt. Olisiko sairaalassa tai jopa kuollut.
Jääny sinne bunkkeriinsa kun ovi meni takalukkoon ja ainut lukkoseppä on vielä leikkimässä sotaa pohjoiskorean paukkupeten poikien kanssa ukrainalaisia vastaan.
Mitä, eikö se olekaan käynyt siellä takahikiällä? Ja kun kaikkien muiden maiden päämiehet ovat. Aika outoa.
Tuossahan se juuri piipahti Kazakhstanissa ja turisi mukavia sen jälkeen. Sanoi mm. että jos USA sanoisi Saksalle, että "me hirt*tään teidät", niin Saksa kysyisi vain, että tuodaanko me köysi, vain onko teillä oma jo valmiina. Sama pätee Suomeen.