Helsinki ilman natseja

Anonyymi-ap

Tule mukaan 6.12. 612-kulkueessa kulkee äärioikeistoa. Tietenkin persuja ihan kansanedustajia myöten.

22

253

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Suomi ilman demaripölvästejä, se olisi jotakin.

      • Anonyymi

        Älä persu sössötä.

        Demarit ovat täällä senkin jälkeen, kun teitä idioottipersuja ei ole.

        Mahtaa hatuttaa!


    • Anonyymi

      Suomi ilman Persuja!

    • Anonyymi

      Ihan vapaasti ap mene äärivassarien mukaan vastustamaan natseja. Mutta jos saa antaa neuvoa voisi olla fiksua että sinä persuista pihalle potkittu rotuopin julistaja jätät mustan paidan ja sinisen kravatin kotiisi sitä ennen?🤣🤣

    • Anonyymi

      Ruskea paita ja musta kraka; ikäänkuin voita molemmin puolin näkkäriä?

    • Anonyymi

      Äärivasemmiston kulkueessa sen sijaan heilutetaan venäjämielisesti sirppi ja vasara -lippuja ja huudetaan palestinaalaishuiveihin kietoutuneena juutalaisvastaisia ja Israelin tuhoa toivovia iskulauseita.

      • Anonyymi

        Sinäpä sen sanoit, noin juuri meillä on tarkoitus tehdä.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Sinäpä sen sanoit, noin juuri meillä on tarkoitus tehdä.

        Mutta täytyy toki muistaa että äärivasemmiston venäjämielisyys on sitä parempaa venäjämielisyyttä. Kuin myös että äärivasemmiston juutalaisviha on sitä parempaa juutalaisvihaa...


    • Anonyymi

      Venäjän nuolijoita kaikki nuo Helsinki ilman Natseja kulkieessa olevat. Ryssiä ja kommunisti sikoja olette. 6-12 juhlitaan kun valkoiset voitti ja tuhosi venäjän punakaartilaiset ja ilman tätä emme olsii itsenäinen maa vaan tekin olisitte Ukrainassa sotimassa Venäläisinä.

      • Anonyymi

        Punaisia sirppi ja vasara lippuja ne ainakin heiluttelivat viime vuonna.


      • Anonyymi

        🙀🙀🐽🐽🐽🐽🐽🐽🐽🐷🦍🦍🦍


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        🙀🙀🐽🐽🐽🐽🐽🐽🐽🐷🦍🦍🦍

        Kauhistuva kissa, kauhistuva kissa. Nöf-nöf-nöf-nöf, sika, kolme Gorillaa.

        (onkohan tuo botin vai ihmisen tuottamaa hymiörivistöä?)


    • Anonyymi

      Vesitykillä äärivasemmisto Kolera-altaaseen.

    • Anonyymi

      Kansallissosialistit boikotoivat demokraattisen valtion itsenäisyysjuhlaa. Ministeri ja puolueen puheenjohtaja Purra puoltaa protestoijia, joten koko puolue on nähtävä samanhenkisenä liikkeenä. Ainoastaan hallitusvastuu ja ilmainen booli pitävät persujen enemmistön juhlijoiden joukossa.

    • Anonyymi

      tuleeko kumisilmä eli sen kumiluodin silmäänsä saanut =

    • Anonyymi

      Tollot ovat siellä heiluttelemassa hakaristilippuja ja mölisevät keskenään päättömiä jokelluksia.

    • Anonyymi

      Eikö yksikään persuministeri ole vielä ilmoittautunut tuolle isämmaalliselle marssille, olisi sydäntä sykähdyttävää nähdä Suomen hallituksen jäsenien etenevän hanhenmarssia tuon valiojoukon kärjessä.

    • Anonyymi

      Koko Kekkosen ajan (1956 - 1982) meillä luotiin kasvavassa määrin kuvaa Neuvostoliitosta suurena rauhan ja demokratian kotina ja puolustajana natsien ja fasistien vaaniessa lännessä ja pahimmasta pahimmassa, USA:ssa, Silloin elivät nuoruuttaan mm. "Ilman natseja"- yhteisön jäsenten isovanhemmat. Voi sitä nöyryyttä ja valtavaa ihailua, mitä erityisesti taistolaiskommunistit ja kulttuuriväkensä julistivat suurta, rauhaa rakastavaa naapuriamme ja mm. Itä-Saksaa kohtaan. Mm. Unkarin demokratialiikkeen tukahduttaminen 1956 ja Tsekkoslovakian miehitys 1968 olivat vain rauhaa rakastavan Neuvostoliiton johdolla tapahtunut natsien ja fasistien kukistaminen auvoista yhteiseloa sotkemasta. Mainittakoon, että Suomen puolueista ainoastaan 2, eli SKDL ja SKP, tuomitsivat Tsekkoslovakian miehityksen muiden pysyessä nöyrinä Neuvostoliiton suurlähetystölle.
      Ilman natseja- väen vanhemmat näkivat kommunismin romahduksen ja ajan, jona Neuvostoliitosta uhkasi tulla menneisyyden rikoksensa tunnustava demokratia. Sitten KGB:n seuraaja FSB päätti, ettei sellainen peli vetele ja presidentin tehtävään päätettiin siirtää Putin. Presidenttiura alkoi kansanmurhalla Tsetseniassa ja vauhti on senkun kiihtynyt. Ja taas taistelee rauhaa ja demokratiaa rakastava naapurimme natseja ja fasisteja vastaan ja taisteluun ovat yhtyneet isovanhempiensa esimerkkiä seuraava Ilman natseja- väki.
      Pahimman natsi- ja fasistileiman on Venäjällä saanut Ukrainan juutalaispresidentti Zelesnyi. Johdonmukaisesti kaikki Ukrainan, Moldovan ja Georgian itsenäisyyttä ja riippumattomuutta kannattavat ovat natseja ja fasisteja. Suomessa vihervasemmisto, woke- välki ym. käyttävät trollaus- ja vainoamiskampanjoinnissaan noita sanoja heistä, jotka julkeavat olla eri mieltä esim. turvapaikan myöntämisestä ilmaisen sosiaaliturvan takia tai siitä, että valtion ja kuntien velat eivät ole ilmaisia ja että ne pitää maksaa.
      Oikeasti tämä Ilman natseja- väki ei edes tiedä, mistä puhuu. Suomessa ei tällaista ilmiötä ole, vaikka Putin ja Ilman natseja- väki niin haluavat uskotella. Kysymys on samanlaisesta ihmisvainosta, jota Putinin väki harjoittaa Venäjällä, mutta onneksi sillä erotuksella, että meillä ei putoilla ikkunoista tai kuolla esim. myrkkyyn.
      Ilman natseja- touhu on lapsellista. Keksikää uudet leikit ja mieluimmin vähemmän päihteitä. Se voi selkiyttää päätä ja ajatusta..

    • Anonyymi

      katsoitko sen keskisarjan puheen ? oli kyllä melkoista suvakki hömppää 🤣
      me oikeat oikeistolaiset katsoimme kaiken sohvalta

    • Anonyymi

      Mun mielestä on todella ironista ja samalla vastenmielistä että vaikka äärivasemmiston mellakan nimi on Hki ilman natseja niin silti nämä samat tyypit nimestä huolimatta huutavat Israelin tuhoa vaativia (joelta merelle!) iskulauseita ja ovat muutenkin avoimen juutalaisvastaisia. Aivan kuin ne historian kirjojen natsit 1930-luvulla.

    • Anonyymi

      Persunatsit voisivat marssia jossakin sorakuopalla.

      • Anonyymi

        Haaveileeko äärivasemmistolainen antipersu perustavansa uudelleen punakaartit vuoden 1917 tyyliin? Sillä siltä tuo sinun vihapuheesi ja uhkailusi kuulostavat.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Moikka rakas

      Oon miettinyt meidän välistä yhteyttä viime aikoina. En ihan osaa pukea sanoiksi, mitä kaikkea tunnen, mutta halusin vaa
      Ikävä
      60
      14898
    2. Mitä tapahtunut

      Poliiseja monta autoa+panssariauto Porista kpäähän päin tänään klo n.20 kuka hurjistunut ?
      Kankaanpää
      25
      2694
    3. HS: Kuka vielä uskaltaa mennä sairaalan ensiapuun?

      https://www.hs.fi/mielipide/art-2000011212025.html Tässä on hyvin ajankohtainen mielipidekirjoitus koskien Malmin sairaa
      Maailman menoa
      265
      2371
    4. Gallup: kaivattusi syntymävuosi

      Minä vuonna kaipaamasi henkilö on syntynyt?
      Ikävä
      125
      1690
    5. Ökyrikas Kurkilahti mussuttaa veroistaan

      Pakeni aikoinaan veroja Portugaliin mutta joutui palaamaan takaisin kun Suomi teki verotussopimuksen Portugalin kanssa.
      Maailman menoa
      127
      1443
    6. Yhdysvalloissa työllisyys paranee, Suomessa työttömyys kasvaa, missä vika?

      Miten tämä on mahdollista että 177 000 uutta työllistä tuli USAssa yhdessä kuukaudessa, vaikka Trump on ruorissa? Orpon
      Maailman menoa
      346
      1358
    7. Jos tämän vaan sulkee ja avaa 5 vuoden päästä

      Täällä on luultavasti edelleen näitä ihan samoja juttuja. On kuin kauniit ja rohkeat samat jutut junnaa. Heips. 👋🏻 E
      Ikävä
      10
      1193
    8. Missäpäin,,,

      Lapuaa tapettu ihminen viime yönä ? Hurjaa touhua nykymeno täällä...
      Lapua
      12
      1075
    9. Onko PS kaaoksessa?

      Kuinka pahasti kulissit heiluu? Tulenarka aihe? Kyllähän vaalitappio toisensa jälkeen on vakava paikka, mutta jospa P
      Perussuomalaiset
      73
      916
    10. Mitähän ne katseet merkitsee

      Kun et saa sanaa suustasi.
      Ikävä
      100
      843
    Aihe