Tuntuu yllättävän vaikealta löytää bi naista kolmanneksi. Mistähän löytyy asiallista, keskustelutaitoista naista vai onko tällaiset jo löytäneet itselleen sopivan parin ?
Ollaan varmasti ok näköisiä, sosiaalisia ja muutenkin hyvää seuraa.
Onko muilla kokemuksia mistä löytyisi ?
Bi naista kolmanneksi Oulussa ?
5
310
Vastaukset
- Anonyymi
Hei !. Kertoisitteko vähän enempi itsestänne. Olisi kiva kuulla jotain positiivistakin, eli onko elämänne jotain kivaa, vain pelkkää pettymystä , se vaikutus ap viestistä jääpi.
- Anonyymi
Ollaan herska heikkejä kumpikin buaahaa
Voidaan yv viesteillä kirjoitella. Ei todellakaan ole pettymystä, en oikein ymmärrä mistä tuollainen käsitys ??
- Anonyymi
OuPari kirjoitti:
Voidaan yv viesteillä kirjoitella. Ei todellakaan ole pettymystä, en oikein ymmärrä mistä tuollainen käsitys ??
Mee niuvanniemeen siellä spede ottaa poskeen ja pyllistää buaahaa
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nainen, yrittäessäsi olla vahva olet heikoksi tullut
Tiedätkö mitä todellinen vahvuus on? Selviätkö, kun valtakunnat kukistuvat? Miten suojaudut kun menetät kaiken? :/1911214Miettimisen aihetta.
Kannattaa yrittää vain niitä oman tasoisia miehiä. Eli tiputa ittes maan pinnalle. Tiedoksi naiselle mieheltä.1221068- 70810
- 48804
Just nyt mä
En haluais sanoa sulle mitään. Voisi vaikka istua vierekkäin hiljaa. Ehkä nojaten toisiimme. Tai maata vierekkäin, ilman53750- 60659
- 33652
Nainen miltä tuntuu olla ainoa nainen Suomessa, joka kelpaa ja on yheen sopiva minulle
Sydämeni on kuin muuri, valtavat piikkimuurit, luottamusongelmat, ulkonäkövaatimukset, persoonavaatimukset ja älykkyysva48652- 52617
- 50595