Kai syyrialaiset nyt suurten Helsinki-juhliensa jälkeen paakkaa ja häipyy Alavudelta ja koko Etelä-Pohjanmaalta?
Kai syyrialaiset nyt suurten Helsinki-juhliensa jälkeen paakkaa ja häipyy Alavudelta ja koko Etelä-P
7
360
Vastaukset
- Anonyymi
Syyrian uusi hallinto voi olla hyvinkin julma. Voi tulla lisää pakolaisia, eivätkä jo paenneet välttämättä uskalla palata.
- Anonyymi
ja ukrit, somalit, irakilaiset ja muut!!
- Anonyymi
Sinne lähtekööt rakentamaan parempaa kotimaata, kun bigtaattori poistettiin vallasta.
Nyt ovat viisaampia? Kun ovat oppineet elämään ns, ihmisten lailla/ tavoilla.🤪🤪 - Anonyymi
Samaan junaan ukrainalaiset tautien levittäjät,diskoon kiovaan.
- Anonyymi
Katos vaan.täällähän on oikein perus alavutelainen jauholakki,kovin vähällä älyllä varustettu.Slava ukrain
- Anonyymi
Ei suinkaan syyrit minnekään lähde! Persuministerit suunnittelee 8 000 -10 000 noutamista Suomeen vihreän liikkeen saamiseksi hallituksen taakse.
- Anonyymi
Joko viimeinenkin syyrialainen on mennyt juhlimaan presidentin kaatamista kotiinsa?
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 656315
- 645697
Vimpelin liikuntahallilla tulipalo?
Katsoin, että liikuntahallista tuloo mustaa savua. Sitten ovet pärähti hajalle, ja sisältä tuli aikamoinen lieska. Toise1314818- 613977
- 143865
- 363277
- 693051
- 602884
- 772679
- 482005