Missä ikävaiheessa olitte nuorina kun harrastitte kikkelileikkejä. Oliko teillä minkäikäistä seuraa runkatessa tmv. Itse aloitin 12v nykyisin olen 65v . Milelläni kokeilisin uudelleen jos löytyisi kaveria. Silloin eka kokeilu oli , naapurini kanssa ikää hänellä silloin 40v. Hän tykkäsi käsin pumpata ja lopuksi imutti mehut suuhunsa.
Vastaukset 12
- Anonyymi
Olin nuorena poikana innokas masturboimaan, naapurin pojan kanssa jäimme kiinni uimakopilla kun noin 55v mies yllätti. No mutta pojat , saankos auttaa. Katselimme toisiimme ja myönnyimme ehdotukseen. Paikka oli hiljainen , mies otti kikkelin molemmilta käsittelyyn. Eipä siinä juurikaan aikaa mennyt kun linkosimme spermat ulos. Lopuksi nän imaisi kikkelit puhtaaksi. Jos tarvitsette olen täällä päivisin. Eikä muille puhuta.
Kävimme kesän aikana useasti ns.hoidossa. Kävimme myös hänen kotonaan.- Anonyymi
Eikö halunnut ottaa lastia suihin?
- Anonyymi
Alussa kaik opetteluttaa.
- Anonyymi
Ensimmäinen ja ainoa kokemukseni pojan/miehen kanssa.
Olin 6-vuotias kun minua kolme vuotta vanhempi poika kertoi lapsenteon perusteet.
Samalla hän kertoi, että naiselta tulee verta kun mies panee tätä.
Seuraavaksi hän käski minun laskea housut ja paljastaa pippeli. Vastahakoisesti tottelin. Sitten hän laski omat housunsa ja pikkuisen omaani isompi pippeli tuli esille.
Seuraava pyyntö tai käsky oli, että laitetaan pippelit yhteen. Sanoin hädissäni, etttäjos tulee verta. Kaveri vakuutti, ettei tule. Taas vasten omaa tahtoa suostuin ja niin kavein pippeli koski omaani. Sitten tilanne oli ohi ja nostettiin housut takaisin ylös ja kaveri vannoti, ettei kenellekään saa puhua.
Tämä on ensikerta, kun asiasta muille kerron! Aikaa on tuosta kulunut 62 vuotta! - Anonyymi
Itselläni alkoi suunnilleen samanikäisenä , samassa talossa asui vanhempi mies jolla oli kellarikoppi " sisustettu " runkkausta yms silmälläpitäen . Mies oli viisissäkymmenissä kun itse olin 12-13v , hänen kellariin päädyin ensikertaa vanhemmilta yms piiloon tupakalle , siellä meidän tupakoidessa mies otti kullinsa esiin ja alkoi runkkaamaan . Kun katselin hänen runkkaustaan niin alkoi itselläkin nöpöttämään , hän sanoi , runkkaa sinäkin. Niin kaivoin pippelini esiin ja runkkasin hetken kunnes naapuri otti pippelini käteensä ja jatkoi runkkaamistani. Kädet täristen otin hänen valtavalta tuntuvan kyrvän käteeni ja runkkasin häntä kunnes molemmat laukesimme , sen jälkeen tuli useasti " asiaa " kellariin ( tosin kenellekään asiasta puhumatta ). Myöhemmin on ollu harvakseltaan muutama runkkukokemus toisten kanssa. Useasti olen kimpparunkusta haaveillu .
- Anonyymi
Spedellä taas jutut ku juosten kustuja buaahaa
- Anonyymi
Lääkkeni eivät toimi ja isäni sanoi minulle jo lapsena että taisi tekovaiheessa livahtaa vähän kakkaa siittiöiden sekaan buaahaa buaahaa
- Anonyymi
Kaverin kanssa runkkailtiin omia pippeleitä, jotain 10-11v. Tuntui niin hyvältä. Hän oli joltain vanhemmalta pojalta oppinut tämän jalon taidon ja opasti minua. Muutamia kertoja harrastimme, mutta sitten se jäi vain omaksi iloksi. Nyt 60v ja kovasti haluttaisi kokeilla uudestaan kimpassa...
- Anonyymi
Juu mukava ikäinen 60 v mies ja kimppa kiinnostaa ja nähä millainen kulli ja terska.
tykkään olla imettävänä myös ja kulliani voi tutkia
yhteys kik - pussihousu
- Anonyymi
Mukava muistella noita nuoruuden kokemuksia, itsekin 12 vuotiaana ekan kerran kaverin kanssa runkkailua ym.
- Anonyymi
Täällä!
No sitten...jos haet herrasmies imuri- nuolijaa ( ei siivooja) niin oikea herrasmiesten herra on Rauno setä Kajjanderson Heinolassa on etsimäsi aito tyyppi!
Hän esittää alkuun muuta muka "tyttöjä hakien" mutta todellisisuus on toinen, kerta ukko on vielä "kaapissaan" sitkeesti mutta tulee palstalla ulos omien ilmoitteluidensa kautta kyllä em. aiheessa!
Löydät ukon kyllä täällä seksi S24 palstalla helposti! Joskus jakaa puh. numeroaankin avoimesti!
Onnea!
Happy End odottaa sua / teitä ! Taidettiin olla siin13 kun alakerrassa asuvan kaverin kans runkkailtiin ja kisattiin kummalla lentää kauemmaks,kuvaa oli ja nyt vanhana aina sillontällön tulee mieli et olishan se kivaa kokeilla ,kerran laiton ilmotuksenkin mut halukkaat oli järjestään jossain kaukana
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Jos SDP ei voita reilusti, persut kumoavat demokratian Suomesta
Näin tekisi ainakin Rydman seuratessaan idolinsa Trumpin mallia https://www.is.fi/politiikka/art-2000012187244.html5891420Anteeksi arkuuteni
Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän43777Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl470680Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?
Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll5539- 34519
Tykkäätköhän vielä minusta?
Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin28494Olet ihana
Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩❤️👩❤️😼😘37480- 39477
Vihervasemmistofeministinaisasianaiset
Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE151438- 22432