Ikämiehet moi

Anonyymi-ap

Missä ikävaiheessa olitte nuorina kun harrastitte kikkelileikkejä. Oliko teillä minkäikäistä seuraa runkatessa tmv. Itse aloitin 12v nykyisin olen 65v . Milelläni kokeilisin uudelleen jos löytyisi kaveria. Silloin eka kokeilu oli , naapurini kanssa ikää hänellä silloin 40v. Hän tykkäsi käsin pumpata ja lopuksi imutti mehut suuhunsa.

12

929

1Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Olin nuorena poikana innokas masturboimaan, naapurin pojan kanssa jäimme kiinni uimakopilla kun noin 55v mies yllätti. No mutta pojat , saankos auttaa. Katselimme toisiimme ja myönnyimme ehdotukseen. Paikka oli hiljainen , mies otti kikkelin molemmilta käsittelyyn. Eipä siinä juurikaan aikaa mennyt kun linkosimme spermat ulos. Lopuksi nän imaisi kikkelit puhtaaksi. Jos tarvitsette olen täällä päivisin. Eikä muille puhuta.
      Kävimme kesän aikana useasti ns.hoidossa. Kävimme myös hänen kotonaan.

      • Anonyymi

        Eikö halunnut ottaa lastia suihin?


    • Anonyymi

      Alussa kaik opetteluttaa.

    • Anonyymi

      Ensimmäinen ja ainoa kokemukseni pojan/miehen kanssa.
      Olin 6-vuotias kun minua kolme vuotta vanhempi poika kertoi lapsenteon perusteet.
      Samalla hän kertoi, että naiselta tulee verta kun mies panee tätä.
      Seuraavaksi hän käski minun laskea housut ja paljastaa pippeli. Vastahakoisesti tottelin. Sitten hän laski omat housunsa ja pikkuisen omaani isompi pippeli tuli esille.
      Seuraava pyyntö tai käsky oli, että laitetaan pippelit yhteen. Sanoin hädissäni, etttäjos tulee verta. Kaveri vakuutti, ettei tule. Taas vasten omaa tahtoa suostuin ja niin kavein pippeli koski omaani. Sitten tilanne oli ohi ja nostettiin housut takaisin ylös ja kaveri vannoti, ettei kenellekään saa puhua.

      Tämä on ensikerta, kun asiasta muille kerron! Aikaa on tuosta kulunut 62 vuotta!

    • Anonyymi

      Itselläni alkoi suunnilleen samanikäisenä , samassa talossa asui vanhempi mies jolla oli kellarikoppi " sisustettu " runkkausta yms silmälläpitäen . Mies oli viisissäkymmenissä kun itse olin 12-13v , hänen kellariin päädyin ensikertaa vanhemmilta yms piiloon tupakalle , siellä meidän tupakoidessa mies otti kullinsa esiin ja alkoi runkkaamaan . Kun katselin hänen runkkaustaan niin alkoi itselläkin nöpöttämään , hän sanoi , runkkaa sinäkin. Niin kaivoin pippelini esiin ja runkkasin hetken kunnes naapuri otti pippelini käteensä ja jatkoi runkkaamistani. Kädet täristen otin hänen valtavalta tuntuvan kyrvän käteeni ja runkkasin häntä kunnes molemmat laukesimme , sen jälkeen tuli useasti " asiaa " kellariin ( tosin kenellekään asiasta puhumatta ). Myöhemmin on ollu harvakseltaan muutama runkkukokemus toisten kanssa. Useasti olen kimpparunkusta haaveillu .

      • Anonyymi

        Spedellä taas jutut ku juosten kustuja buaahaa


      • Anonyymi

        Lääkkeni eivät toimi ja isäni sanoi minulle jo lapsena että taisi tekovaiheessa livahtaa vähän kakkaa siittiöiden sekaan buaahaa buaahaa


    • Anonyymi

      Kaverin kanssa runkkailtiin omia pippeleitä, jotain 10-11v. Tuntui niin hyvältä. Hän oli joltain vanhemmalta pojalta oppinut tämän jalon taidon ja opasti minua. Muutamia kertoja harrastimme, mutta sitten se jäi vain omaksi iloksi. Nyt 60v ja kovasti haluttaisi kokeilla uudestaan kimpassa...

      • Anonyymi

        Juu mukava ikäinen 60 v mies ja kimppa kiinnostaa ja nähä millainen kulli ja terska.
        tykkään olla imettävänä myös ja kulliani voi tutkia
        yhteys kik - pussihousu


    • Anonyymi

      Mukava muistella noita nuoruuden kokemuksia, itsekin 12 vuotiaana ekan kerran kaverin kanssa runkkailua ym.

    • Anonyymi

      Täällä!
      No sitten...jos haet herrasmies imuri- nuolijaa ( ei siivooja) niin oikea herrasmiesten herra on Rauno setä Kajjanderson Heinolassa on etsimäsi aito tyyppi!
      Hän esittää alkuun muuta muka "tyttöjä hakien" mutta todellisisuus on toinen, kerta ukko on vielä "kaapissaan" sitkeesti mutta tulee palstalla ulos omien ilmoitteluidensa kautta kyllä em. aiheessa!

      Löydät ukon kyllä täällä seksi S24 palstalla helposti! Joskus jakaa puh. numeroaankin avoimesti!
      Onnea!

      Happy End odottaa sua / teitä !

    • Taidettiin olla siin13 kun alakerrassa asuvan kaverin kans runkkailtiin ja kisattiin kummalla lentää kauemmaks,kuvaa oli ja nyt vanhana aina sillontällön tulee mieli et olishan se kivaa kokeilla ,kerran laiton ilmotuksenkin mut halukkaat oli järjestään jossain kaukana

    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Yh:n pihalla aina eri auto

      Ompa jännä seurata ohiajaessa, että millainen auto on nyt erään yksinhuoltajan pihassa. Näyttääpä siellä taaskin olevan
      Suomussalmi
      132
      3144
    2. Pääsiäisen terveiset kaivatullesi

      kaivatullesi tähän alas 💕💕
      Ikävä
      223
      2981
    3. En vittujakaan enää välitä sinusta nainen

      Toivottavasti en näe sinua enää koskaan. Jos näen, niin en ole näkevinäni. Et merkitse minulle enää mitään.
      Ikävä
      79
      1936
    4. Olet minua

      vanhempi, mutta se ei vaikuta tunteisiini. Tunnen enemmän kuin ystävyyttä. Olo on avuton. Ikävöin koko ajan. Yhtäkkiä va
      Ikävä
      77
      1579
    5. Exän käytös hämmentää (taas)

      Osaisivatko palstan herrat kenties helpottaa tulkitsemista? Toki naispuolisetkit saavat antaa tulkinta-apua, mutta nyt k
      Sinkut
      239
      1427
    6. Milloin se sitten

      On? Se oikea hetki kun kerrot sille naiselle mitä tunnet häntä kohtaan?
      Ikävä
      48
      1148
    7. Miksi sä olet jatkanut tätä näin pitkään?

      Kerro tai vaikene iäksi
      Ikävä
      99
      1041
    8. Helena Koivun rikosrekisteri

      Kasvaa. Tällä kertaa murtautuminen...😁
      Kotimaiset julkkisjuorut
      115
      984
    9. Sä tiedät rakas

      Mitä toivon. Olisit vain rohkea ❤️
      Ikävä
      58
      968
    10. Onko Kuhmossa salapareja

      Eli varattuja joilla salasuhde tai suhteita
      Kuhmo
      11
      890
    Aihe