Robert F. Kennedy Jr. on ilmeisesti ajamassa entistä CIA:n virkailijaa ja miniäänsä, Amaryllis Foxia, keskustiedustelupalvelun apulaisjohtajaksi, siis kakkosvirkaan tarkoituksena selvittää CIA:n rooli setänsä salamurhassa.
https://www.axios.com/2024/12/11/rfk-jr-cia-jfk-kennedy-assassination-amaryllis-fox
Mahtava sauma, jos toteutuu.
Selvitys tulossa CIA:n roolista JFK:n salamurhassa?
2
112
Vastaukset
- Anonyymi
Jos toteutuu...
Kyseessä Valheen Suurvalta ja totuudenjälkeinen aika, miten käynee... - Anonyymi
Neuvostoliiton KGB ja Castron Kuuba olivat salamurhan tekijät.
JFK oli liian kova ja vaarallinen vastus Neukkujen maailmanvalloitus suunnitelmille ja pystyi nöyryyttämään Neuvosto-Venäjää Kuuban ohjuskriisissä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kokoomus haluaa leikata vielä lisää sosiaaliturvasta
Kokoomuksen Sanni-Granhn Laasonen pyytänyt KELA:aa selvittämään mistä leikataan vähäosaisilta vielä lisää sosiaaliturvas2131403- 961266
Ikävöin sua
Sä vaan pyörit mun mielessä, en saa sua unohdettua. Tilanteesta tekee vaikean sen kun molemmat ollaan varattuja ja tilan21011Neljä kuukautta vankeutta, kenelle?
Kuka tuomittiin ehdottomaan neljän kuukauden vankeustuomioon ja korvauksiin?9908Minä täällä vaan
Ukko jota oot joutunu joskus sietämään työnpuolesta. Toivottelen kauniita unia💛86880Oletko pitkävihainen ja onko sinulla " huono muisti muisti "?
Mitä asioita et unohda tai anna anteeksi ? Mitä asioita voit " unohtaa" tai unohtaa? Vastaa koskien kaivattuasi tai yle15871- 32810
Jos haluat jatkaa tutustumista
Pyydä mut suoraan kunnon treffeille. En lähde mihinkään epämääräiseen viestittelyyn enää.57796T, miten mun pitäis toimia
Olen niin toivottoman ihastunut suhun...ollut jo liian,monta,vuotta. Lähestynkö viestillä? Miten? Sun katse...mä en kest37748Oho! Esko Eerikäinen joutuu palaamaan "kalakukkokaupunkiin" - Tämä syy ei jätä kylmäksi!
Esko Eerikäinen on kyllä monessa mukana ja uskaltaa heittäytyä. Hatun nosto siitä! Eerikäinen palasi “kalakukkokaupunkii44734