Kiuru sai turpiinsa.

Tuskin lyöjää koskaan löytyy. Saattoi olla vaikka satuolento joka aistii kevään kunnallisvaalien lähestyvän.
3114
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Vain persuidiootti ilakoi tällaisella.

Tekijä on tod.näk. samaa aatemaailmaa.

Äänestä

KANTAKAA DEMARIT VASTUUNNE , EI KANNATA KUSETTAA SUOMEN KANSAA!! KUSITTE SUOMEN SUOMEN TÄHÄN TILAAN MIKÄ NYT ON, SITTEN IHMETTELETTE KUIN TÄLLAIN KÄY VOI VOI OLISKOHAN TEISSÄ SE VIKA EIKÄ MUISSA!!

Äänestä

Riittävän paljon kun v... u lee sivulliselle kulkijalle voihan se alkaa ärsyttämään.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Tuskin lyöjää koskaan löytyy. Saattoi olla vaikka satuolento joka aistii kevään kunnallisvaalien lähestyvän.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu