Pitääkö kertoa vaimon vakkarille jos vaimo on antanut toisillekin miehille/miehelle pillua?
Vaimolle tuli tunnontuskat kun pantiin häntä toisen vieraan miehen kanssa.
Pitääkö kertoa
7
1101
Vastaukset
- Anonyymi
Ei pidä. Se on jokaisen oma asia kenelle antaa. Ei kuulu pätkääkään muille.
- Anonyymi
oikein vaimoni saa antaa muille minä myös muille miehille
- Anonyymi
Kyllä siinä kohtaa jos ei kortsua tilanteessa käytetty hänellä on oikeus tietää asiasta tällöin jotta voi valita haluaako panna vaimoasi vai haluaako ensin nähdä sukupuolitauti testin tuloksen
- Anonyymi
vois kysyä pitääkö miehen kertoa jos antanut suuta ja peppua miehille
- Anonyymi
Meillä vaimo kertoi vakkarilleen että tuttu kaverimme oli kolmantena.
- Anonyymi
Mitäs vakkari meinas?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mitäs vakkari meinas?
Vakkari oli mielissään kun kertoi eikä ole jättämässä häntä.
Vaimon vakkari on minun vanha kaveri ja minun bestman häissämme.
Vaimo vakuutti vakkarille että jos hän olisi ollut lyhytaikainen seksikumppani niin ei hän olisi ollut mukana hääyötä viettämässä meidän kanssa.
Ketjusta on poistettu 16 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lataus pakkaskelissä
En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu1054204Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv572408Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?781640Kyllä mä suren
Sitä että mikään ei ole kuten ennen. Ei niitä hetkiä ja katseita. Toisaalta keho lepää eikä enää tarvitse sitä tuskaa ko61103- 66854
- 21823
Olet mies aika ailahteleva luonteeltasi
Olen nähnyt kuinka olet iloinen, sosiaalinen ja osallistuva. Autat ja kannustat muita. Ja sitten olen nähnyt kuinka istu118813- 39792
Olisin valmis tutustumaan uudelleen
En menneisyyden kautta vaan haluaisin tutustua ihmiseen, jollaiseksi olet kasvanut.50769- 62768