Vai tekeekö bemari ihmisestä hullun vasta, kun sillä ajaa?
Onko ihminen hullu jo ennen bemariin astumista?
Anonyymi-ap
4139
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Bemarikuskit ovat kyllä poikkeuksetta gyrvänsyyläapinoita.
Gftrep perustelut: Bemarit näyttää Volkkareita eli Skoodilta ja joilla on vain korkea hinta.
GGGGGGGGGGGGGGGGxzldöäpäpottpipiat ostavat sakslaisn auton!
Mielenkiintoinen näkökulma, varmaan totuuden siementäkin pitää sisällään.
Minä havaitsin sen, että puolisoni tavoitteli ensin Bemariia ja sitten Audia. Audista tulikin sitten pettymys. Sitten tuli Subaru ja lopulta urapullistelussa aivoinfarkti ja ajokielto.
No, minä en noilla kullinjatkeilla suostanut ajamaan. Ajoin fillarilla junapysäkille ja matkustin pari minuttia, ja sitten kävelin muitaman 100m kauppaan ja sitten takaisin kissanhiekkojen ja bissejen kanssa takaisin. Tuli kyllä niin karseet selkä-jalkakivut. Sanoin, että minä en tuolla dieselkullilla aja.
Puoliso vaihtoi lopulta kullinjatkeensa hybridi-Yarikseen, jolla suostuin ajamaan. Nyt minun ei tarvise kantaa kissanhiekkoja ja bissebäkkejä pelkästään omin jaloin. Jappe Yaris on minulle ihan hyvä puoliso.
Lääkärit ovat sekopäitä. Se on tullut selväksi suomalaisten murhaajalääkäreiden ja nyt Saksassa sekopäälääkäri murhasi tuntemattomia.